x-kom hosting

Intel Quad czy Core 2 Duo

Gość
utworzono
utworzono

Siemanko zastanawiam sie nad prockiem i mam do wyboru albo C2D E8500 3,16 Ghz albo Quada Q9300 - 2,66 Ghz . Co wybrać ? A może cos innego ?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Jeśli do gier - C2D i to E8200 - tańszy i sobie spokojnie podkręcisz jakieś 500MHz

Do aplikacji architektonicznych typu CAD - Quada

Gość
komentarz
komentarz

Ja chcę kompa do gier , a kupuje mocną grafe wieć żeby pociagnąć procka muszę kupic mocnego i potem podkręce go .

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Kup E8200 :)

Czabi
komentarz
komentarz
Ja chcę kompa do gier , a kupuje mocną grafe wieć żeby pociagnąć procka muszę kupic mocnego i potem podkręce go .

Jaką kupujesz karte graficzną?

bartEEEk
komentarz
komentarz
Kup E8200 smile.gif

Żart ?

Ja wziąłbym E8400. Niektóre płyty główne nie obsługują dziesiętnych w mnożniku (E8500 ma 9,5).

Jeśli komp na przyszłość to 4 rdzenie. Lecz moim zdaniem w tych czasach nie kupuje się na przyszłość...

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Na przyszłość? Gdy do użytku wejdą cztery rdzenie, to obecne konstrukcje będą już za słabe ;) Do czterech rdzeni tylko CAD. 8400 może być, ale 8200 jest tańszy a wykręci się podobnie, więc po co przepłacać?

bartEEEk
komentarz
komentarz
8400 może być, ale 8200 jest tańszy a wykręci się podobnie, więc po co przepłacać?

Dlatego, że 8400 ma większy mnożnik i lepiej się kręci.

adzinek
komentarz
komentarz

Różnica w O/C między E8200 a E8400 jest naprawdę zauważalna.

Gość
komentarz
komentarz

Ja kupuje kartę GeForce GTX295 albo ATI Radeon 4870X2 , więc chyba wezme E8500 I POTEM PODKRĘCE

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.