x-kom hosting

Dobra obudowa ?

loar
komentarz
komentarz

Co do tego AeroCool AE to jest jeden wielki szum, prawie 34 db to niemało ;] gdzies czytałem że GTX260 wszedł tam na styk, wez pod uwage ze te karty są coraz większe. Aplus- mniejwiecej to samo. W komentarzach uzytkownikow widnieje "Ogólnie obudowa ok, duży wiatrak to porażka, nawet przy niskich obrotach słychac podmuch wiatru o grill" wiec jesli jestes zwolennikiem ciszy to te dwie obudowy odpadają ;] Sam się kiedyś zastanawiałem na tym AeroCool ale wybór padł na Tacensa. Mysle ze z tych co podałeś NZXT jest najsensowniejszy, takze jej uzytkownicy w wiekszosci przypadkow sa bardzo usatysfakcjonowani :)

Edit: Chociaz kilku niezadowolonych z NZXTa tez jest ale od razu sa sprostowania xD

bartEEEk
komentarz
komentarz

Podstawowe pytanie, to do ilu $$ ?

Marshallo
komentarz
komentarz

No wiem ze do 200 zl to nic nie znajd wiec najlepiej do 300, a jaki zasilac do 250 zl ? (najlepiej 500W)

bartEEEk
komentarz
komentarz

Antec Three Hundred

Marshallo
komentarz
komentarz

A musi miec wentylator u gory zeby zamontowac np. taki zasilacz : ? http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,41919/

@UP

no komp ma byc :

Q6600 2.4

HD4870

Microstar P45 NEO2-FR itd...

loar
komentarz
komentarz

Antec Three Hundred ma montowany zasilacz na dole, więc wentylator u góry chyba nie gra tu duzej roli?:P

bartEEEk
komentarz
komentarz

Gra - wyciąga nagrzane powietrze.

loar
komentarz
komentarz

Tak ale Marshallo pytał się, czy musi mieć wiatrak żeby zamontować, więc mówię że nie musi, bo chyba te Atec'i ,mają jeszcze miejsce z tyłu;] A to że jest chłodnej z wiatrakiem na górze to się zgadzam ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.