x-kom hosting

Xilence 480W

peter1029
utworzono
utworzono

Zmieniałem ostatnio kartę graficzne z Geforce 8600Gt na HD4830 i do tego zasilacz Xilence 480W, chciałem się dowiedzieć czy ktoś coś więcej wie na temat tego zasilacza bo ani nie ma go wśród polecanych, ani wśród tych których należy się wystrzegać. Obecnie wszystko chodzi ok i jest w miarę cichy. Pozostałe parametry kompa to intel core 2 duo e4400, 250GB z seagate, 4x1GB 667MHZ z Kingstona, płyta główna z Gigabyte GA-P35-DS2L. Pozdr :D

klikszen
komentarz
komentarz

po cenie wnioskuje ze najgorszy nie jest, chociaz nigdy o nim nie slyszalem...

Gość
komentarz
komentarz

Więc lepiej wziąść coś markowego, sprawdzonego np. Corsair, Chieftiec, OCZ.

Jak chcesz kupić zasilacz, to polecam:

- OCZ StealthXStream 500W SLI,

- Corsair CMPSU 550VXEU 500w

- Amacrox AX500

- BeQuiet Straight Power 500w

Ale myślę, że do twojego zestawu z pierwszego postu wystarczy zasilacz markowy o mocy 450w :)

Ale dałem ci 500w, będziesz miał na zapas, gdybyś chciał coś dokupić, wymienić na lepszy itp.

loar
komentarz
komentarz

Tylko że on już go ma i zapewne chce wiedziec czy nic na nim nie siądzie:)

djmakus
komentarz
komentarz

osobiście tego zasilacza bym Ci NIE polecił

słabe linie 12v (nie wiem czy to ten model ale prawdopodobnie ModeCom MC-350W byłby lepszy...)

:)

peter1029
komentarz
komentarz

No o to chodzi ja już mam ten zasilacz i od ponad tygodnia komp na nim działa. Póki co wszystko jest ok, sam jestem ciekawy jak długo, mam nadzieje że się nie zawiodę na tym zasilaczu, choć faktycznie był to trochę zakup w ciemno (kwestie finansowe)

BlackRaven
komentarz
komentarz

No o to chodzi ja już mam ten zasilacz i od ponad tygodnia komp na nim działa.
Jeśli już masz ten zasilacz to go zostaw, nie jest on bombą zegarową jak tracery, feele czy inne mustangi, chociaż do polecanych też nie należy ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.