x-kom hosting

Wnetylatory w zasilaczu

willi2000
utworzono
utworzono

Witam wszystkich! W związku z tym że zaczęły mi się ferie zimowe chciałbym trochę przerobić moją obudowę, ale jak wiadomo kto pyta nie błądzi. Więc przejdźmy do sedna sprawy: niedługo będę wymieniał PC i w związku z tym chciałem zapytać czy te nowe zasilacze (co mają wentyle 12cm na górze ) to wkłada je się wentylem do dołu czy do góry? Wiem, wiem dziwne pytanie ale będzie miało duży wpływ przy tuningu mojej budy.

Dziekuję wszystkim za odpowiedzi z góry.

Gość
komentarz
komentarz

Zasilacz wkładasz do obudowy wentylatorem do dołu ;)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Zasilacz wkładasz do obudowy wentylatorem do dołu wink.gif
Chyba że masz obudowę z miejscem na montaż zasilacza na dole - wtedy montujesz wentylatorem do góry ;)
mis456
komentarz
komentarz
Chyba że masz obudowę z miejscem na montaż zasilacza na dole - wtedy montujesz wentylatorem do góry wink.gif

też do dołu się montuje- wtedy zasilacz wyłączony jest z obiegu powietrza w budzie. Zwykle taki budy mają kartaki na dole aby wentyl od zasiłki ssał z dołu powietrze.

Mattix95
komentarz
komentarz
też do dołu się montuje- wtedy zasilacz wyłączony jest z obiegu powietrza w budzie. Zwykle taki budy mają kartaki na dole aby wentyl od zasiłki ssał z dołu powietrze.

I lekko podwyższające obudowe nóżki aby było skąd ssać te powietrze ;)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Zwykle taki budy mają kartaki na dole aby wentyl od zasiłki ssał z dołu powietrze.

I lekko podwyższające obudowe nóżki aby było skąd ssać te powietrze wink.gif
Antec Gamer nie ma (chyba że ktoś sobie wytnie). W takim wypadku jedyną opcją jest montaż zasilacza wentylem do góry.
mis456
komentarz
komentarz
Antec Gamer nie ma (chyba że ktoś sobie wytnie). W takim wypadku jedyną opcją jest montaż zasilacza wentylem do góry.

Ale inne mają. Nie tylko Antec robi budy

willi2000
komentarz
komentarz

Ok dzięki wszystkim, plusiki oczywiście lecą :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.