x-kom hosting

Jaki polecacie zasilacz do Radeonka 4670?

Konik_90
utworzono
utworzono

Witam! Właśnie mam zamiar wymienić grafikę i zasilacz w kompie. Z grafiki zdecydowałem się na Radeona 4670, a co do zasilacza to nie mam pojęcia jaki wybrać, wydaje mi się, że musi mieć co najmniej 400W. Prosiłbym o pomoc w celu dobrania zasilacza (szczególnie pod tą grafikę). Zależy mi aby ten zasilacz był jakiejś w miarę dobrej firmy a co do ceny to tak od 100zł do 120zł. Znajdzie się jakiś dobry w tym przedziale cenowym? Proszę o odp. :D

Mag Magik
komentarz
komentarz

Modecom MC 400W / Pentagram 430W

Mattix95
komentarz
komentarz

Zależy też od reszty sprzętu . Podaj dokładny konfig ale markowy zasilacz 350 W uciągnie spokojnie tego radeona .

Konik_90
komentarz
komentarz

Mój zestaw:

Płyta główna: ASRock 775Dual-VSTA

Procesor: Intel Pentium D (2x2,8GHz)

RAM: GoodRam 2GB DDR2 667MHz

Dysk: WDC WD1600AAJS (160GB, 7200rpm)

A co do karty graficznej to prawdopodobnie wyżej wymieniona: Radeon 4670 512MB DDR3.

Zapomniałem jeszcze dopisać, że mam w komputerze Tuner TV WinFast 2000XP Expert.

Ta karta graficzna to będzie albo Sapphire Radeon HD 4670 512 MB GDDR3 lub HIS HD 4670 IceQ 512MB GDDR3 ATI RADEON. Z tego co sie orientuję to obydwie te karty potrzebują takiego samego zasilacza (min. 400W).

mis456
komentarz
komentarz
tego co sie orientuję to obydwie te karty potrzebują takiego samego zasilacza (min. 400W).

W tym przedziale cenowym weź pentagram 430

Konik_90
komentarz
komentarz

I powinno wszystko dobrze chodzić na tym zasilaczu? Czy może lepiej dozbierać coś więcej kaski?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Modecom MC-350W, lub Amacrox AX400PNF również by wystarczyły do tego zestawu. Możesz dozbierać do czegoś mocniejszego jeśli zamierzasz kiedyś unowocześnić swój sprzęt (nowy procek, mocniejsza karta). Jeśli nie, to powyższe zasilacze wystarczą.

Konik_90
komentarz
komentarz

WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM ZA POMOC! :D

Temat do zamknięcia!

Slipknot
komentarz
komentarz
Procesor: Intel Pentium D (2x2,8GHz)

Nie ma czegos takiego jak 2x2.8 Ghz ten procek ma poprostu 2.8 Ghz bez razy dwa.

//a co to ma do wyboru zasilacza? następnym razem będzie +10% za offtop.

//BlackRaven

rafalluz
komentarz
komentarz

Ma dwa rdzenie po 2,8GHz. Nie wymnożył, więc w czym problem? (choć po samym Pentium D widać, że są 2)

Slipknot
komentarz
komentarz
Ma dwa rdzenie po 2,8GHz. W czym problem?

Skoro tak twierdzisz to powinien miec 5.6 Ghz. Moj Core 2 Duo ma dwa rdzenie po 2.2 Ghz czyli 4.4 Ghz. Nie Nie prawda. Maja te procki 2 rdzenie taktowane 2.8 Ghz lub 2.2 Ghz ale nie dwa rdzenie tylko ogółem.

//Przecież ich nie wymnożył, a sposób oznaczania procesorów dwurdzeniowych przez 2x[taktowanie] jest stosowany bardzo powszechnie (strony, fora, aukcje), słusznie czy nie, nie tutaj proszę o tym dyskutować (offtop).

//BlackRaven

casion
komentarz
komentarz

Taktowania rdzeni sie nie sumuje . : ]

//to samo co wyżej, następnym razem będzie +10% za offtop.

//BlackRaven

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.