x-kom hosting

Standardy ATX

Adrianeqq
utworzono
utworzono

O co chodzi z Tymi wszystkimi standardami ATX ? np. 2.0 , 2.2 ??

antos
komentarz
komentarz

Chodzi o to, że najpierw było AT (bardzo już stare). Następnie wprowadzili ATX 2.0, czyli standardową płytę z wejściem 20 pin, a obecnie standard 2.2 ma 24 pin wejście, żeby zasilić PCI EXPRESS.

Dużo o tym można znaleźć bez wysiłku w wyszukiwarce google. Wystarczy? Czy jeszcze coś?

Adrianeqq
komentarz
komentarz

tak jeszcze coś . Co myślisz o tym zasilaczu ? KLIK Można tej firmie zaufać ? Tu więcej danych o nim

antos
komentarz
komentarz

Jak najbardziej firma godna polecenia.

Adrianeqq
komentarz
komentarz

dziękuję za odpowiedzi.

cubEE18
komentarz
komentarz
tak jeszcze coś . Co myślisz o tym zasilaczu ? KLIK Można tej firmie zaufać ? Tu więcej danych o nim

Z tego co JA się orientuje firmie CoolerMaster można zaufać, ale sam bym wziął Chefteca (bo mam CFT-500-A12S i jestem z niego zadowolony) :)

Duban
komentarz
komentarz

Co myślisz o tym zasilaczu ? KLIK Można tej firmie zaufać ? Tu więcej danych o nim
Zależy pod jaki sprzęt ;) Ten zasilacz jest dobry ale nie do 'wymagającego' sprzętu. Jeśli chcesz zasilacz Cooler Master to seria eXtreme Power jest godna polecenia ;)
mis456
komentarz
komentarz
Co myślisz o tym zasilaczu ? KLIK

Znakomity zasilacz. Mam jego tylko wersję 430W i jets średni w głośności, ale znakomity pod każdym innym względem. Polecam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.