x-kom hosting

Który dysk

siwulec
utworzono
utworzono

Na który dysk się zdecydować? WD czy Samsung, wszyscy tak wychwalają tego samsunga. I jeszcze nie wiem ile tego cache. Dysk potrzebuję 640 GB.

Z góry dzięki :D

falcon1984
komentarz
komentarz

Samsung 640GB jest dobry

siwulec
komentarz
komentarz

Niektórzy coś tam mówili, że moze trafić mi sie jakaś wersja z 3 talerzami i ze lepiej wziac WD :co_jest:

Mag Magik
komentarz
komentarz

wszyscy tak wychwalają tego Samsunga, że bierz WD Caviar Black 640GB AALS

//Edit:

pewnie chodzi o mnie, ale sam sobie tego nie wmówiłem, wiele razy spotkałem się z taką informacją na różnych forach, przykład:

http://forum.cdrinfo.pl/f102/samsung-spinp...273/index3.html

lukasz1908
komentarz
komentarz

Nom ten samsung jest spoko , ktoś jak ci doradzi sagate barracuda ..... przemyśl to

ale z tego co ostatnio czytam uszkodzone się trafiają ... przynajmniej mój długo nie żył :)

cubEE18
komentarz
komentarz

ja od roku mam WD CAVIARa 400Gb i nigdy nie miałem żadnego problemu, Samsungi podobno też nie są złe, jedynie SEAGATE Ci odradzam (wysoka zawodność)

lukasz1908
komentarz
komentarz

Co wiesz o Seagate i ich zawodności ?

MoDz3L
komentarz
komentarz

A ja bym polecał SEAGATE kupiłem kiedyś (4-6lat temu ) dysk SEAGATE 80GB i mam go do dziś i wszystko OK!

Krzysiek6
komentarz
komentarz

No właśnie mój SEAGATE też się dobrze trzyma, dysk cichutki, temperatura malutka.

Zależy na jaką sztukę trafisz.

siwulec
komentarz
komentarz
Ja proponuję z WD ten model CAVIAR 640GB WD6400AAKS SATA II 16MB

Czy to jest to samo co Western Digital 640GB 7200rpm 16MB cache SATAII [WD6400AAKS] ??

Kamix
komentarz
komentarz
Czy to jest to samo co Western Digital 640GB 7200rpm 16MB cache SATAII [WD6400AAKS] ??

Tak.

Ja Ci polecę Samsunga 640GB.

cubEE18
komentarz
komentarz
Co wiesz o Seagate i ich zawodności ?

To wiem że oddawałem kumpla SEAGATE na gwarancję po nie całym miesiącu od zakupu i coraz częściej się słyszy o awaryjności tych dysków

bartEEEk
komentarz
komentarz

Seagate odradzam - może kiedyśrobił dobre dyski, ale w ostatnich czasach są bardzo awaryjne. Mój, który kupiłem w sierpniu 08r był od razu uszkodzony... Wymienili mi na WD Special Edition 16 (końcówka AAKS) i śmiga aż miło.

Najbardziej opłacalnym wyborem będzie WD SE16.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.