x-kom hosting

instalacja Palita 8600GT Sonic+

rocknrollowiec
utworzono
utworzono

witam,

prawdopodobnie w zbliżającym się tygodniu będę miał ww kartę, mam pytanie

którego gniazda używa się do podłączenia monitora (w tym przypadku poprzez przejściówkę

będę podłączał monitor CRT). Słyszałem, że błąd w podłączeniu może dużo kosztować dlatego

proszę o pomoc.

Po za tym, czy przy zmianie karty graficznej trzeba coś robić

oprócz wypięcia starej i wpięcia nowej karty w gniazdo PCI-E x16 ??

Lipton
komentarz
komentarz
Słyszałem, że błąd w podłączeniu może dużo kosztować dlatego

proszę o pomoc.

Nic nie słyszałem o błędzie podłączania... Dostaniesz za pewne przejściówkę D-SUB-DVI, więc podłączasz monitor do karty w taki sposób: D-SUB(Monitora)-D-SUB(adaptera)-DVI(adaptera)-DVI(karty)

Po za tym, czy przy zmianie karty graficznej trzeba coś robić

oprócz wypięcia starej i wpięcia nowej karty w gniazdo PCI-E x16 ??

Ta karta nie posiada zewnętrznego zasilania(nic nie musisz pod nią podłączać.)

Machur
komentarz
komentarz

dołącze się do tematu z pytaniem. Żadna 8600gt nie ma dodatkowego zasilania?? Bo widze ze np. 8600ge ma 6pin. I drugie pytanie czy ona w 100% jest kompatybilna z PCI-e 1.0?

webber
komentarz
komentarz

którego gniazda używa się do podłączenia monitora (w tym przypadku poprzez przejściówkę
Którego chcesz, ja raz podłączam do jednego, raz do drugiego i nie ma problemów - a karta siedzi u mnie prawie rok.
czy ona w 100% jest kompatybilna z PCI-e 1.0?
Tak.
slawekz1
komentarz
komentarz

Swego czasu zakupiłem na Allegro Palit 8600 GT Sonic+.Podpinam do komp. i karta nie działa jest tylko jeden dzwięk długi i dwa krótkie. Zawiozłem komp. i kartę do sklepu komputerowego, goście kombinowali z kartą 2 godz. i nic to nie dało. Karta była 100% sprawna bo podpinali pod inny komputer (z procesorem Intela i płytą Gigabyte).Kartę udało mi się odesłać i zakupiłem 8600GTS. Powiedzieli że może być nie kompartybilna z jakąś cząścią w komputerze.

rocknrollowiec
komentarz
komentarz

Czyli nie ma najmniejszego znaczenia którego z dwóch wyjść karty użyje do podłączenia monitora ??

Lipton
komentarz
komentarz

Nie ma różnicy ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.