x-kom hosting

Dawny numer 9797 w ERA i jaka sieć najlepsza?

Danci
utworzono
utworzono

Witam. Dawno temu (no parę miechów temu) w Erze był numer 9797 bezpłatny gdzie mogłem wykipić jakieś promocję, moje taryfy zmienić itd. Teraz dzwoniąc pod ten numer odpowiada mi jakiś BOK banku ING... Jaki teraz jest ten numer?

Drugie pytanie to takie - jaka jest teraz najtańsza i najlepsza sieć pod względem neta, rozmów, smsów i zasięgu (mieszkam na wsi jakieś 10 KM od Krakowa). W erze jest drogo bo sms chyba 22 gr a minuta to 60 coś gr... Słyszałem, że PLAY cieszy się popularnością wśród klientów i, że oferuje dobre ceny? Więc jak z tą siecią (oczywiście mi chodzi o telefon na kartę, nie na abonament).

KKS Lech Pozna�
komentarz
komentarz

Heya sms podobno 1Gr i jeszcze interesujące pakiety 36i6 też jest tanie i dobre bo to przecież Plus.Ja aktualnie mam Plusa i nie nażekam

n31T
komentarz
komentarz

Biuro obsługi w erze to teraz 9602, co do playa, to używałem go przez pewien okres czasu i nie polecam. Nie wiem jak jest teraz, lecz przedtem zasięg był koszmarny, zdarzało się że we Wrocławiu zasięgu nie było w centrum...

Danci
komentarz
komentarz

@Sheo

A darmowe? I czy też się wszystko robi za pomocą klawiaturki czy trzeba jakoś rozmawiać. Bo pamiętam, że kiedyś 9602 też był, ale chyba płatny.. Jak to jest?

@topic

Jak z tą siecią?

n31T
komentarz
komentarz

2 zł za połączenie chyba jest (czyli dzwonisz i możesz wisieć 2h i zapłacisz 2zł). Nawigujesz klawiaturą normalnie.

KKS Lech Pozna�
komentarz
komentarz

Danci najlepiej wejdź na Era.pll i tam się wszystkiego dowiesz

Danci
komentarz
komentarz

No, ale właśnie szukałem tam tych numerów i nie znalazłem...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.