x-kom hosting

Jak wymienic procesor ?

chmura932
utworzono
utworzono

Dzień Dobry jestem zielony w tych sprawach i chciał bym sie zapytać jaki procesor kupic i czy bedzie mi działał mam płyte gł. firmy gigabyte ram 1 gb i prcesor AMD Athlon 64 +3000 1,81 GHz i chce go wymienic na Procesor CeleronD 2,66/256/533 Prescott chodzi o to czy bedzie działało bo wymienic to wymieni mi informatyk :) Prosze o odp.

lukasz1908
komentarz
komentarz

Żaden informatyk nie wymieni ci procesora AMD na intel . No chyba że magik ;)

KKS Lech Pozna�
komentarz
komentarz

a jaki model masz tej płyty głównej? i jeszcze jedno nie włóżysz procesora z intela do do płyty głównej pod AMD bo są inne sockety

krasnal2008
komentarz
komentarz

Nie będzie działało, bo na płycie głównej masz socket (wejście na procesor) 939 a do tego celerona musisz mieć 478 żeby działało musiałbyś wymienić płytę główną

Mag Magik
komentarz
komentarz

chmura932 procesory Intel'a i AMD mają inne podstawki, dlatego nie da się umieszczać obu typów procesorów na jednej płycie głównej. Napisz dokładnie jaki to model płyty głównej jeśli chcesz kupić coś mocniejszego. By sprawdzić model płyty głównej możesz użyć programu Everest Ultimate

Płyta Główna-> Płyta Główna-> Nazwa płyty głównej

No chyba że magik

ja dzisiaj nie mam czasu :D

chmura932
komentarz
komentarz

Acha. To jaką płyte mi polecacie ???

To screen .własciwosci płyty gł.

PĹyta_gĹ.JPG

post-33554-1232275850_thumb.jpg

Lewy12
komentarz
komentarz

tylko ze ten athlon co teraz masz jest lepszy od tego celerona co chcesz go miec.

chmura932
komentarz
komentarz

Nie żartuj !! Pszeciez mój ma 1.81 GHz Ten co chce miec ma 2.66 GHz

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Taktowanie to nie wszystko. Mam tego samego Athlona i bije na głowę w testach P IV 3200MHz Presscot.

chmura932
komentarz
komentarz

Dzięki "Mag Magik" może znajde cos dla siebe :)

A jak bym chciał dodac ram 1 gb to czy mogł by mi ktos na allegro znaleźć prosze :) Bo ja sie w tym nie orientuje :P

Mag Magik
komentarz
komentarz

Płyta obsługuje DDR2 800/667/533/400MHz najlepiej gdybyś kupił kość identyczną z obecną.

gracz_hoja
komentarz
komentarz

koledzy mam problem :(:( z wymianom Procesora Intel pentium 3 na Procesor Intel Celeron D 2.53 GHz i mój pentium 3 ma dwa boki z tymi igełkami obciente

a nowy celeron ma jeden bok obcienty

jak mam sobie z tym poradzic?!

casion
komentarz
komentarz

Bo ten pentium 3 jest na socket 370 a celeron na 478 . Nie wejdzie do twojej plyty jesli masz socket 370 .

chmura932
komentarz
komentarz

Ej ej ... doradzi mi kots :huh:

gracz_hoja
komentarz
komentarz
Bo ten pentium 3 jest na socket 370 a celeron na 478 . Nie wejdzie do twojej plyty jesli masz socket 370 .

Czyli że mam wymienić całom płyte głównom niema jakejsc przejsciuwki ?

casion
komentarz
komentarz

O ile mi wiadomo nie ma zadnej przejsciowki, musialbys zmienic plyte glowna.

gracz_hoja
komentarz
komentarz
O ile mi wiadomo nie ma zadnej przejsciowki, musialbys zmienic plyte glowna.

A poradzisz mi na jakom?! tylko nie jakoms starom

Gość
komentarz
komentarz

Ja miałem ASRock'a P4i865PE - coprawda 0 OC ale jedna z najlepszych pod s.478.

//Mistrzem ortografii to ty nie jesteś gracz_hoja :P

chmura932
komentarz
komentarz

Mam jeszcze jedną prosbe jaką byście mi polecili karte grafiki /? lepszą od NVIDIA GeForce 7300 GT

Pszepraszam że napisałem w to pytanie w tym temacie ale nie opłaca sie twozyc nowego wątku dla takiej głupoty :)

Jokeer
komentarz
komentarz

Do jakiej kwoty?

Na PCI-E tak?

chmura932
komentarz
komentarz

Do ok. 100zl moze byc uzywana :) Aby była sprawna :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.