x-kom hosting

Spyware doctor - Ad-aware

boci100
utworzono
utworzono

Mam zainstalowaną Pande Titanum (z Niezbędnika Komputer Swiat). Jak myślicie czy wskazane jest zaintalowane spy doktora lub ad-aware? Dodam ze zainstalowalem doktorka i znalazł jakieś 4 (keylogger i cos jeszcze nie pamietam co) Po usunieciu tych "szkodników" okazalo sie ze nie moge otworzyć zadnego skrotu z pulpitu. W koncu doszedłem ze po zamknięciu Pandy wszystko chodzi ok (doktorek byl juz odinstalowany). Skonczylo sie na tym ze ponownie zainstalowalem pande i jest ok. Faktem jest ze zapomnialem zamknac pandy w czasie pracy doktorka. Wiec - warto zainstalowac doktorka lub ad-aware czy nie. Czy tez wywali mi pliki z pandy pomimo ze ja zamknen w czasie pracy tych programów? A zreszta panda tez niby ma zabezpieczenie spyware.

adjaro
komentarz
komentarz

Wiec jeżeli chodzi o szpiegi roobkity itp. to ja polecmam zainstalować SSpybot - Search & Destroy oraz AdAdewra najlepse darmowe używam ich w połąceniu z Nortonem Internet Security i jest dobre:D

soldek
komentarz
komentarz

Ja polecam darmowy antivirus Avast! + Ad-Aware SE Personal

Darmowe dobre programy

GoBi
komentarz
komentarz
antivirus Avast!

Czy ja wiem czy dobre... ja uzywałem ponad miesiąc i miałem duże zastrzeżenia.. przepuszczał dużo wirusów które sam musiałem wywalać ( to po co mi antywirus taki ) . Polecono mi na forum NOD 32 wgrałem i jak narazie jestem zadowolony... ale ja znalazłem jeszcze lepszą darmówke... Active Virus Shield

Kurzun
komentarz
komentarz
Avast!

Jest dziurawy jak sito. Darmowy najlepszy jest AVS - działa na silniku kasperskiego.

Ad-Aware SE Personal

Też wybór wersji Personal najlepszym nie jest bo nie działa w czasie rzeczywistym. Bardziej polecam Spyware Terminator.

scalak
komentarz
komentarz

Z antivirow tolecam NOD32 chyba najlepszy, a do usowania robali itp spyware doctor i wszytko miodzio smiga;p jeszce cos do czyszczenia rejestru i fomat nie potrzebny na dlugie miesiace. :P

Kurzun
komentarz
komentarz
NOD32

Fakt bardzo dobry to on jest, ale niestety nie za darmo :629:

scalak
komentarz
komentarz

Drogi tez nie jest :lol: :lol: :lol:

anm
komentarz
komentarz

a ja polecam AVG

dzodzo
komentarz
komentarz

ciekawe na co mamy się skusić bo taki jest wybór hmmm może jakieś konkrety pozdrawiam

Gomez
komentarz
komentarz

Zdecydowanie polecmausuniecie PAndy, jeden z najgorszych antywirow ktore testowalem. Lepiej juz sciagnac darmowego Avasta plus ad-aware i gitara. Jesli juz chhcesz kupic cos taniego a dobrego to NOD jest wporzo

  • 3 tygodnie później...
Dziniu
komentarz
komentarz

polecam AD-Aware bardzo dobry program po instalacji wykrył mi dużo szpiegów

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.