x-kom hosting

Jaki procesor , aby nie spowalniał mi karty graficznej .

Gość
utworzono
utworzono

Siemanko ! Mam zamiar skladac kompa i zastanawiam sie nad procesorem , Intel Core 2 Duo e8500 - jest fajny , ale nie wiem , czy nie bedzie spowalniał karty grafcznej . Mam zamiar kupic karte albo GeForce GTX 280 albo ATI Radeon 4870X2 i mie wiem jaki kupic procek , a moze Quada , choc mysle , że mocny C2D będzie dobry . Pomożcie mi w wyborze , a moze AMD .

Mag Magik
komentarz
komentarz

E8400

PENTAGRAM HP-120 AlCu KARAKORUM

GeForce GTX 280

casion
komentarz
komentarz

Tego e8400 oczywiscie musisz podkrecic tak na 3,8 zeby ci nie spowalnial .

Ebola
komentarz
komentarz

Karte lepiej 4870x2...jesy wydajniejsza od GTX280

Chociaz to tez zalezy w jakiej grze...

Gość
komentarz
komentarz
Karte lepiej 4870x2...jesy wydajniejsza od GTX280

Chociaz to tez zalezy w jakiej grze...

hmm w kazdej :P, jedynie w GTA4 GF bedzie lepszy

E8400

PENTAGRAM HP-120 AlCu KARAKORUM

Radeon HD4870x2 albo doplac do lepszego GTX295, zalezy od kwoty jaka chcesz wydac, a no i jaki masz monitor/telewizor? (jesli nie masz Full HD zrezygnuj z karty dwurdzeniowej bo bedzie spadek FPS'ow)

jesli nie masz Full HD to bierz GTX285 (nie GTX280, nowsza technologia 285tki daje mniejszy pobor pradu i troche lepsza wydajnosc)

Mag Magik
komentarz
komentarz

nie opłaca się brać 4870x2 - mikro przycięcia, słabe wsparcie ze strony sterowników ( zresztą jak w przypadku każdej kanapki) lepiej wziąć jedną mocną kartę, niż sklejkę weź gtx280 , gtx285 w testach kart piszą że karty x2 gx2 są bardzo wydajne, ale mają za dużo minusów i pomimo że mogą mieć fps wskazujący na ultra wydajność w rozdzielczości fullhd gra będzie się ścina, trzeba mieć to na uwadze.

Gość
komentarz
komentarz
gtx285 w testach kart piszą że karty x2 gx2 są bardzo wydajne, ale mają za dużo minusów i pomimo że mogą mieć fps wskazujący na ultra wydajność w rozdzielczości fullhd gra będzie się ścina, trzeba mieć to na uwadze.

z tego co zrozumialem to ty myslisz ze GTX285 jest karta x2? GTX285 jest do dopracowana wersja GTX280 w 55nm i nie jest x2

Mag Magik
komentarz
komentarz
lepiej wziąć jedną mocną kartę, niż sklejkę weź gtx280 , gtx285

napisałem by brał gtx280, lub gtx285.

Gość
komentarz
komentarz

pisz dokladniej bo z tamtego zdania wychodzi ze preferujesz GTX280, a GTX285 jest dwurdzeniowa a to jest nie prawda

ZeKe
komentarz
komentarz

Witam! Ja także zastanawiam się, czy mój procek nie spowalnia karty graf :)

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5200+

Karta graficzna: GeForce 8800 GT

Plx o szybką odpowiedź :)

fball
komentarz
komentarz

nie , niespowalnia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.