x-kom hosting

WD 130GB zamiast 500GB

Patryk242
utworzono
utworzono

Witam ten temat juz byl ale zostal usuniety mam sprawe

Mam dysk Wd ale nie wykrywa 500GB tylko 100

W ostatnim temacie bylo opisane ze mam wejsc w menadzer urzadzen i tam sie jakos dzilei i udalo mi sie ale niestet y moja pamiec jest zbyt krotka i juz nie wiem jak to zrobic pomozcie

Pamietam tyle

Wejdz w panel sterowania menadzer urzadzen zarzadzanie dykami ( czy cos w tym stylu ) i tam sie dzielilo

Mag Magik
komentarz
komentarz

Zastosuj się do jednego z kroków opisanych tutaj: Ograniczenie pojemności dysku

Patryk242
komentarz
komentarz

Probowalem obydwie mozliwosci zadna nie dziala

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Za pomocą Zarządzania Dyskami w Panelu Sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Zarządzanie komputerem, podziel dysk na partycje po max. 130GB. Zobacz, czy jakieś miejsce jest oznaczone jako "Nie podzielono".

Patryk242
komentarz
komentarz

Mam teraz widnowsa po angielsku

Mi tam wykrywa 100GB jako systemowa 811GB nieznana p[artycja i 250GB nieznana najlepsze to w tym ze ja mam dysk 500GB

Moge jedynie usunac partyjce nic wiecej co robic ??

Help My

dar55
komentarz
komentarz
wykrywa 100GB jako systemowa 811GB nieznana p[artycja i 250GB nieznana najlepsze to w tym ze ja mam dysk 500GB
fajne :)

usuń te niby duże partycje , zostaw tylko systemową C , jak usuniesz założ sobie dwie nowe Podstawowe i na NTFS po +/- 200gb

Patryk242
komentarz
komentarz

Dzieki za odpowiedz zrobie tak i napisze co sie stalo :D

Wszystko juz dziala dzieki za odp

Temat do zamknieca juz wszystko pamietam :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.