x-kom hosting

Nokia 6280 Problem

Fahrenheit
utworzono
utworzono

Witam. Od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem owego telefonu . I ostatnio zaczeły się problemy ponieważ : Aparat przestał działać jak i oglądanie filmików w .3gp po włączeniu aparatu lub filmu telefon się zawiesza lub się wyłancza i muszę wyciągać baterie ;/ Mam nadzieję że to nic poważnego . Proszę o pomoc

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli nie masz gwarancji, to jedyne co mi przychodzi do głowy to wgranie softa. Niestety z tym telefonem jest pewien problem, ponieważ nokia nie udostępniła softa dla tego telefonu i bez ingerencji w pamięć flash nie uaktualnisz oprogramowania. Aby je uaktualnić musisz zmienić product code telefonu (czyli kod, za pomocą którego program aktualizujący wykrywa telefon) na kod nokii 6288 (jest to bardzo podobny telefon). Oto product code 6288 dla Polski : 0539836. Jak zmienić PC masz w tym poradniku : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=65273 Wszystko robisz dokładnie tak samo jak jest opisane (jest to instrukcja wgrywania polskiego menu, lecz tak samo musisz postąpić aby zmienić PC) i na końcu pobierasz nokia software updater. Na koniec tylko chcę powiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na ten "zabieg", to robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ ingerencja w pamięć flash może poskutkować uszkodzeniem telefonu (rzadko bo rzadko, ale ryzyko jest).

Fahrenheit
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź . Prawde mówiąc zastanawiałem się nad wgraniem softu i przerpatrzyłem kilka poradników . Zniechęciło mnie jednak to że mój kabel często się rozłancza. Ile może kosztować wgranie softa w jakimś komisie ?? Tak żeby wszystko było bezpieczne??

n31T
komentarz
komentarz

20-50zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.