x-kom hosting

Podłączenie telewizora do komputera

Tolko
utworzono
utworzono

Próbowałam dzisiaj podłączyć telewizor do komputera. Niestety nie udało się, ale nie w tym problem. Podczas odtwarzania filmów na kompie, na ekranie pojawiają się kwadraty w paski.

Włączałam na pasku (w ustawieniach NVIDIA) telewizor -> następnie (chyba) podczas instalacji zaznaczyłam Component -> następnie zaznaczyłam 1080i (i chyba tutaj mógł pojawić się problem)

Co muszę zrobić, aby powrócić do poprzedniego stanu?

Slipknot
komentarz
komentarz

Po co zaznaczasz to 180i??

Tolko
komentarz
komentarz

Był taki ,,krok" zaznaczony w dołączonej książce do karty graficznej.

Slipknot
komentarz
komentarz

No dobra, ale te 180i jest dla telewizorow LCD podlaczanych albo przez DVI, albo HDMI, a przez component tego nie uzyskasz. Przez component masz rozdzielczosc 576x okolo 720, a 180i to 1280x1024 pikseli chyba.

Tolko
komentarz
komentarz

Proszę więc o podpowiedź co powinnam zrobić krok po kroku, żeby podłączyć telewizor analogowy do komputera.

Mam w telewizorze wolne jeszcze wejścia:

1. na trzy chinche: AUDIO L i R oraz Video2 INPUT

2. S-VIDEO INPUT

  • 2 tygodnie później...
Michal1992
komentarz
komentarz

1. 1080i oznacza rozdzielczość 1920x1080 z przeplotem, a więc rozdzielczość należącą do HDTV (patrz Wikipedia).

2. Kable component pozwalają na przesyłanie sygnału HDTV (patrz Wikipedia).

3. Podaj, jakie masz wyjścia w karcie graficznej lub podaj model karty graficznej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.