x-kom hosting

obudowa niedroga i z prześwitującą ścianką

corny23
utworzono
utworzono

poszukuje taniej i dobrej obudowy z wglądem do kompa. Najlepiej z agito.pl :D Proszę o fachową opinię

casion
komentarz
komentarz

CoolerMaster RC690 z oknem ; p 300 zł chyba kosztuje . Powiedz nam ile dokladnie chcesz przeznaczyc na obudowe, dla jednego tania jest obudowa za 100 zł dla drugiego za 400 zł ; )

corny23
komentarz
komentarz

Najlepiej do 200zł żeby była pożądna itp. Oczywiście nie obraziłbym się gdybyście znaleźli jakąś za 100 zł :D a jak by miała być super wypaśna to nawet do 300zł. I wtedy najwyżej kupie sobie gorszą grafę :(

mis456
komentarz
komentarz
I wtedy najwyżej kupie sobie gorszą grafę sad.gif

Kosztem grafiki nie warto.

Gość
komentarz
komentarz

Polecam obudwy, wybierz, który będzie ci podobał.

132zł: KLIK

194zł: KLIK

142zł: KLIK

Jak kupię nowego kompa, to biorę za 301zł: KLIK

mis456
komentarz
komentarz

Jeszcze ewentulanie CM Centurion 532

corny23
komentarz
komentarz

Wszystko git ale........ pisałem o kompie do którego moge zajrzeć przez szybke. Takie z okienkiem albo to się nazywa przeszklony :)

corny23
komentarz
komentarz

ten apollo jest dobry - 301zł. Coś podobnego było by super tylko za niższą cenę :D

Gość
komentarz
komentarz

No to może to za 252zł KLIK

P.S.

Budy na agito - nie ma obudów z szybkami

Budy w komputroniku - wszystkie budy powyżej 300zł

Budy na allegro - Też powyżej 300zł

corny23
komentarz
komentarz

wow... wielkie dzięki. Zapomniałem w ogóle o allegro. Jeszcze raz dzięki :D

KuKu
komentarz
komentarz

na allegro sa fajne obudowy całe plexi znajomy ma super efekt

corny23
komentarz
komentarz

też całkiem niezła ta obudowa :D

loar
komentarz
komentarz

Jesli chcialbys kupic tego Tacensa to moim zdaniem jedyna jego wada to kabelki w niej (nawet nie wiem do czego niektóre służą), nie mam pojecia gdzie sie je podlacza pisałem problem na forum ale uzyskalem tylko odp. gdzie podlaczyc przednie wejscia USB :P No i jak patrzysz z boku to widac caly "mechanizm" guziczków odpalajacych przez dosc spore otworki wentylacyjne, ale mi to nie przeszkadza.

EDIT: Dodam jeszcze ze obudowa jest dosc spora, ale jednak po zamontowaniu Scythe Nija 2 już wentylatora tam wyżej z boku nie zamontujesz, chyba ze znajdziesz taki o grubosci 12mm ;]

corny23
komentarz
komentarz

dzięki za rade. Tylko że teraz ceny mega podskoczyły... grafe którą chcę kupić o 70zł dysk 0 25 i bóg wie co jeszcze. Nie chce rezygnować ze sprzętu tego w "środku" dlatego pewnie kupie jakiś badziew za 99zł :D i pewnie nawet nie będzie mieć szybki. Ale chyba sobie jakoś z tym poradze. Dzięki wszyskim za propozycje i mam nadzieję że kiedyś się jakoś będę mógł odwdzięczyć

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.