x-kom hosting

Jaki Program Na Linuxia ?

bartox555
utworzono
utworzono

No Więc Mam Linux Kubuntu bo mnie brzydko mowiac wali sie windows

Jaki Program Do Sciągania Piosenek Polecacie? Bo na windzie mialem LimeWire A co poradzicie na LX ?

Pozdro Będą +

Lucider
komentarz
komentarz

Ja korzystam z aMule i jestem zadowolony mimo że na Win z eMule nie korzystałem.

mariuszek
komentarz
komentarz

jest i lime wire na Linuxa :P do sieci edonkey masz jeszcze Xmule i Lmule do obslugi kilku sieci jest Mldonkey obsluguje sieci ed2k (eMule), BitTorrent, DirectConnect, FastTrack, Gnutella, Gnutella2, Kad Network, Overnet, OpenNap, SoulSeek.

Będą +
nie dlatego to robimy ! ale jest to milym podziekowaniem za pomoc :D
Lucider
komentarz
komentarz
Mldonkey

Ja osobiście miałem na początku problemy z konfiguracją ;)

mariuszek
komentarz
komentarz

no ok ja tylko mowie jakie sa przeciez nie przetestuje wszystkich przed zaproponowaniem :D ja tam korzystam z amule a narazie to na windzie jestem wogole :P

bartox555
komentarz
komentarz

aMule Nie Działą mi na kubuntu

LimeWire For Linux nie działa na kubuntu

Mldonkey Nawet Widze ze to jakis kitny program dlatego sciagac mi sie nawet nie chce!

Dlatego prosze o pomoc! Jeszcze czekam na odp

Lucider
komentarz
komentarz

Może Torrenty, do których Ubuntu Family ma pełne wsparcie ;)

  • 2 tygodnie później...
neuro
komentarz
komentarz

A ja polecam utorrenta :)

Wiem, że nie jest to nawytwna aplikacja linuxowa, ale z tych których przetestowałem jest najszybszy.

Z programów torrentowych polecam jeszcze mały programik - Transmission - śmiga niesamowicie.

A co do programów do muzy - jest Nicotine oparte o siec z SoulSeeka - nie ma lepszego źródła wszelakiej muzy.

  • 4 tygodnie później...
dos
komentarz
komentarz

@bartox555 - niby czemu nie działa? u mnie śmiga że aż miło patrzeć :D

Instalowałeś z repozytoriów?

  • 1 miesiąc później...
piopiopio
komentarz
komentarz

ja pod suse 10.1 miałem limewire które mi działąło i amule, xmule które nie działało ale to chyba było związane z moja siecia

  • 1 miesiąc później...
MegaPiksel
komentarz
komentarz

A ja zapytam - po co ci ten programik P2P??/ Nie chcę nic narzucać, ale jeśli masz tu zamiaty ściągania nielegalnych plików. To informuję, że to forum nie promuje raczej piractwa.

Zarov
komentarz
komentarz

P2P nie oznacza od razu piractwa. Przecież dystrybucje Linuksa też można ściągnać z siecie BitTorrent czy innych. P2P miało za cel umożliwić przesyłanie userom zdjęć czy filmików...a że jest tak jak jest to nasza wina.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.