x-kom hosting

Microsoft.com na Linuxie !!!

vaxtor
utworzono
utworzono

lol Microsoft.com jest postawiony na Red Hat Linux ! :lol: :lol: :lol:

q5.jpg

Przemek
komentarz
komentarz

o lol... z tym to juz przesadzili :D

Axel
komentarz
komentarz

Eeee tam, to fotomontaż. :P Pod Apache chyba na tym komunikacie pisze 404 Not Found. :P Poza tym, niby czemu to jest umieszczone wewnątrz strony M$ ? Jak sie pokazuje taki komunikat to się wyświetla na całej stronie :P

http://www.forumpc.pl/gnsjghdsjnsjgfsnvjkvnfsjvnjSFvnsF.php

A teraz zobaczycie, że micro$oft.com wcale nie chodzi pod linuxem i nie ma tam apache:

http://www.microsoft.com/sdsadsadsdsadsdsd...adsadsdsadsdsaa

Jakby tam mieli linuxa to pod tym linkiem wyskoczyłby apachowski error, taki, jak na obrazku.

Nie wyskoczył :P:P:P:P

vaxtor
komentarz
komentarz

Axel, jak środek strony jest wyświetlany z innego pliku to błąd wyskoczy tylko na tej częśći środkowej bo reszta jest ładowana z innego pliku

bizon11
komentarz
komentarz
Jakby tam mieli linuxa to pod tym linkiem wyskoczyłby apachowski error, taki, jak na obrazku.

Nie wyskoczył :P:P:P:P

Wcale o tym nie świadczy :) Słyszałeś o czymś takim jak własne strony błędów?? :)

Axel
komentarz
komentarz

Axel, jak środek strony jest wyświetlany z innego pliku to błąd wyskoczy tylko na tej częśći środkowej bo reszta jest ładowana z innego pliku

Wcale o tym nie świadczy Słyszałeś o czymś takim jak własne strony błędów??
No szczerze mówiąc to sie specjalnie nie znam na tych sprawach, dzięki za oświecenie mnie ;) Ale i tak nie wierze jakoś, żemy MS miał serwery pod linuxem. Chyba,że te serwery udostepnia im jakaś inna, zewnętrzna firma i tam maja linucha :P
vaxtor
komentarz
komentarz

Axel, wiesz większość serwerów jest na linuxie bo są najstabilniejsze i bezpieczne tak samo jak serwery gier multiplayer praktycznie wszystkie są na linuxie a poza tym to jest dział humor czy to prawda ciężko powiedzieć ale i tak zwała z Microsoftu :lol: :lol: :lol:

LIDER
komentarz
komentarz

Microsoft ma własne opogramowanie serwerowe i bardzo dużo serwerów porozmieszczanych po świecie. To co w tej fotce to bzdura totalna dla naiwnych :P

vaxtor
komentarz
komentarz

LIDER, to chyba ty jesteś naiwny jak tak wiernie wierzysz w Microsoft źle na tym wyjdziesz ;)

LIDER
komentarz
komentarz
LIDER, to chyba ty jesteś naiwny jak tak wiernie wierzysz w Microsoft źle na tym wyjdziesz ;)

Heh, coś chyba nie rozumiesz tego co ja pisze, albo posiadasz za małą wiedzę. Czytałem bardzo dużo o atakach na serwery Microsoftu i wiem mniej więcej jak to wszysko u nich działa. Więc wierząc w te bzdury, które przesyłasz w fotce sam źle na tym wyjdziesz :lol:

vaxtor
komentarz
komentarz

LIDER, hehe skoro wiesz wszystko to dlaczego nie sprzedasz tych informacji ? był byś obrzydliwie bogaty! :lol:

to chyba ty nie czytasz zobacz moje odpowiedzi i w jakim dziale jest to zamieszczone to jest tylko dział humor! :lol:

dziwne że z przeglądarką IE jeszcze dychasz :lol: :P

LIDER
komentarz
komentarz
LIDER, hehe skoro wiesz wszystko to dlaczego nie sprzedasz tych informacji ? był byś obrzydliwie bogaty! :lol:

to chyba ty nie czytasz zobacz moje odpowiedzi i w jakim dziale jest to zamieszczone to jest tylko dział humor! :lol:

dziwne że z przeglądarką IE jeszcze dychasz :lol: :P

Skąd tacy durnowaci ludzie się biorą? Czy ja mówiłem, że znam wszystkie szpary wszystkich serwerów. Wiem tylko jak to powierzchownie wygląda. A co do przeglądarki IE nie jest taka zła jak ją piszą, firefoxa też mam i używam na zmiane. Czasem któraś przeglądarka czegoś nie wyświetla.

Wiem, że to zamieszczone w dziale humor, ale trzeba prostować bo ktoś sobie pomyśli, że microsoft jest naprawdę na linuxie

vaxtor
komentarz
komentarz

LIDER, a skąd pewność że witryna microsoftu nie jest na Linuxie ? tego nie wiemy więc równie dobrze można uważać że jest na Linuxie skoro dużo czytasz to zgodzisz się ze mną że microsoft dużo "zapożycza" z technologi opracowanych na Linuxa..

ale nieważne bo się czat zaczyna robić z tego posta

ps używaj lepiej już tego firefoxa, bezpieczneijszy..

LIDER
komentarz
komentarz
LIDER, a skąd pewność że witryna microsoftu nie jest na Linuxie ? tego nie wiemy więc równie dobrze można uważać że jest na Linuxie skoro dużo czytasz to zgodzisz się ze mną że microsoft dużo "zapożycza" z technologi opracowanych na Linuxa..

ale nieważne bo się czat zaczyna robić z tego posta

ps używaj lepiej już tego firefoxa, bezpieczneijszy..

Skąd pewność to Ci pisałem, mam nadzieje, że umiesz czytać. MS potrafi zrobić dobre i stabilne oprogramowanie serwerowe a zwłaszcza dla siebie. Porównaj sobie winshit wciskany użytkownikom z serwerowymi wersjami Windows. Widać różnice. Nawet odczyt i zapis do pamięci ram jest kilka procent szybszy w serwerowych edycjach windozy. Nie sugeruj się fanatycznymi wypowiedziami linuxowców, bo prawda nie zawsze leży po ich stronie. Linux vs. Windows można by o tym dużo gadać, ale nigdy nie stwierdzi się co jest tak naprawdę lepsze. To dwie inne rzeczy.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.