x-kom hosting

problem z otwieraniem plików z office

el_bigos
utworzono
utworzono

Witam

Na początku zaznaczam, ze rozwiązania już szukałem w necie, ale nic konkretnego nie moglem znaleźć. Problem dotyczy office XP (ale nie sprawdzane również na 2003 i 2007). Po kliknięciu w dowolny plik *.doc, *.xls, czy *.pps office bardzo długo się otwiera (do 5 minut), natomiast jeśli uruchomić Worda czy Excela i z niego otworzyć dokument to otwiera się szybko. Wywalałem normal.dot, czyściłem tempy i nie uzyskałem oczekiwanego efektu. Aplikacja była przeinstalowana ( po odinstalowaniu office był calkowicie wycięty - profil, program files, rejestr). Nie ma znaczenia czy plik jest otwierany z serwera lokalnie. komputer (konkretnie laptop) zalogowany jest w domenie (ale przy logowaniu lokalnym objawy są identyczne). Nie ma obciążenia na procku oraz w pamięci nic się nie dzieje,system podczas tego otwierania się nie wiesza,można na nim normalnie pracować.

z gory dziękuje za ewentualne sugestie

pozdrawiam

dar55
komentarz
komentarz

wyłacz antywirusa na chwilę i sprawdź czy jest jaka kolwiek różnica

el_bigos
komentarz
komentarz

wyłączyłem antywirusa już wcześniej,sorki, zapomniałem o tym napisać (wyłączałem wszystkie możliwe zabezpieczenia)

pozdrawiam

dar55
komentarz
komentarz

a masz w msconfig zaznaczone C:.............\OSA9.......

el_bigos
komentarz
komentarz

czy OSA9 nie dotyczy tylko office 2000? Ja korzystam z Office XP, 2003 i 2007

pozdrawiam

sprawdziłem, jest ta opcja zaznaczona w msconfigu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.