x-kom hosting

Problem z USB 2.0

tomeq188
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Mój problem polega na tym że nie mogę za żadną siłę zainstalować USB 2.0. Potrzebuje go bo posiadam modem internetowy który działa tylko na 2.0. posiadam też płytę instalacyjną na której są sterowniki ale nie chodzą pod Vistą.

mój sprzęt to

Nazwa płyty głównej ECS nForce4M-A

Typ procesora DualCore AMD Athlon 64 X2, 2400 MHz (12 x 200) 4600+

BIOS Version NFORCE4M-A Ver 1.4J 07/11/2007

i oczywiście windows vista ultimate 32 bitowa

Proszę o pomoc

EDIT: Teraz zauważyłem że gdy podłączam mojego pendrive to wyświetla się ze działa na usb 2.0, a ten modem dalej działa na usb 1.1 chociaż powinien pracować na 2.0.

Nie chodzi mi o to że piszę ze działa na nowszym, tylko o to że na 2.0 podobno lepiej chodzi ( mi czasem gubi zasięg )

Durango24
komentarz
komentarz

spróbuj w biosie zmienic USB speed na Hi Speed.

tomeq188
komentarz
komentarz

ja tam w biosie zauważyłem tylko zmianę USB 1.1 lub 1.1 i 2.0 i disable. Oczywiście mam włączone 1.1 i 2.0. No tylko zastanawia mnie to czemu modem który powinien chodzić pod 2.0 chodzi pod 1.1 a pendrive kingston śmiga elegancko pod 2.0

I co nikt nie umie odpowiedzieć na ten problem???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.