x-kom hosting

[Rozwiązany] W miarę cichy zasilacz

Mattix95
utworzono
utworzono

Witam !

Potrzebuję w miarę cichego zasilacza do mojego sprzętu ( patrz sygna ) . Narazie mam modecoma Feela ale za każdym razem jak włączam komppa zastanawiam się czy to dobry pomysł ;) . A więc myślałem nad w miarę cichym , ale też w miarę mocnym zasilaczem ... Mój wybór to Modecom MC350 W albo chieftec 400 . O chieftecach trochę się naczytałem i o ich grymasach ... ( zależy jaki się trafi ) . Z tym zasilaczem ustawienie FSB, Mnożnika i napięcia ( 166 x 11 1.65 V ) jest niemożliwe bo zasilacz nie wyrabia ... Reset itp . Więc musiałby starczyć na małe O/C ...

Moje typy :

Modecom MC 350

Chieftec GPS-400-AA

Amacrox Warrior AX450

a w OSTATECZNOŚCI

Modecom Feel III ( z 3 serii )

I to by było na tyle .... Ale na Ciszy mi zależy bo ten Feel co teraz mam już mnie dobija ... :(

casion
komentarz
komentarz

Ten Amacrox bedzie z nich najcichszy xD ii chyba jego bym wybrał : )

Mattix95
komentarz
komentarz

A jak jest z jego stabilnością , mocą itp . mocą czyli czy wystarczy mi na jakieś większe ( albo mniejsze ) O/C ;)

casion
komentarz
komentarz

Do twojego sprzętu spokojnie wystarczy :)

Mattix95
komentarz
komentarz

A czy ma on mocną linię +12 V ... ? heh może mi się w przyszłości odwidzi kupić jakąś mocniejszą grafę albo coś ;)

casion
komentarz
komentarz

ma 348 w na lini 12 v, ta zasiłka to to samo co modecom mc-400 . Mysle ze starczy :)

Mattix95
komentarz
komentarz

Oby ;) Dzięki za pomoc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.