x-kom hosting

Czy to wina zasilacza?

Elvenice
utworzono
utworzono

Witam, po 2 godzinach uzywania kompa w grach komputer sie wylacza tak nagle i nie chce sie wlaczyc, musze chwile odczekac i wtedy sie wlacza (pomaga wylaczenie i wlaczenie listwy od kontaktu). Problem pojawia sie tez jak zrestartuje kompa pare razy przciskiem od zasilacza wtedy nie chce sie wlaczyc. Moj zasilacz to Xilence Black 400W

Matioza1992
komentarz
komentarz

sciagnij Everesta i spardz jaka masz temperature procka?? i ogole m podaj nazwe procka i zaislacza

Elvenice
komentarz
komentarz

Intel Pentium 4 3.0GHz a zasilacz juz napisalem ;) Xilence 400W

procesor cos okolo 55-60 stopni

Matioza1992
komentarz
komentarz

To prawdopodobie temp procka ale ta tmp masz jak nic nie robisz czy np po 1h grania??

Elvenice
komentarz
komentarz

w spoczynku mam 46-50 a w stresie 50-60

Matioza1992
komentarz
komentarz

Aha to raczej nie procek ... a temp karty graficznej??

Daniel W.
komentarz
komentarz

Nie ma się co rozwodzic,generalne czyszczenie kompa z kurzu,zmiana pasty termoprzewodzącej na procesorze,jezeli nie pomoze to grafika.

pozdrawiam

Daniel W.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Możesz też sprawdzić zestaw na innym zasilaczu, oczywiście przeczyszczenie komputera z kurzu również jest wskazane. Sprawdź również temperatury karty graficznej (jaki model?).

Elvenice
komentarz
komentarz

Bylem dzisiaj w serwisie ,gosc zalozyl mi nowy radiator ale jak nakladal paste to cos we mnie strzelilo nie chcialem nic mowic, wycisnol pol tubki na procesor i zalozyl na to radiator bez rozsmarowywania po powierzchni, czy to moze zaszkodzic? w tej chwili temperatura okolo 65 stopni w max stresie

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Z tego co wiem (z czasopism) na procek powinno się wyciskać tyle pasty ile zajmuje +- jedno ziarno ryżu, czyli mało, na to nałożyć procek i go przycisnąć, by pasta się rozeszła pod prockiem.

Elvenice, wycisnął tyle ile napisałem czy duużo więcej (jak sie domyślam)?

Elvenice
komentarz
komentarz

duzo wiecej

bush
komentarz
komentarz

tzn. pseudo "mechanik". Problem jest nadal? A powiedz nam jeszcze jaki dokładnie masz sprzęt i wszystkie temperatury w stresie i spoczynku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.