x-kom hosting

Napęd sie nie chce otworzyć....

Progresivo
utworzono
utworzono

Witam! Od jakiegoś czasu niechce mi sie otworzyć napęd. Moge naciskać na ten przycisk od otwierania z 20 razy to dopiero sie zapali kontrolka, ale gdy już ma sie otworzyć coś jakby blokowało. Pomużcie!!! przez tą usterke nie moge włozycz żadnej płyty...!!!!!

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Mechanizm się blokuje. Możesz rozkręcić napęd ( utrata gwarancji ) i przeczyścić taką zębatkę zaraz przy tacce.

Progresivo
komentarz
komentarz

Gwarancja już sie skończyła (była tylko na rok) .Mógłbyś mi podać jakieś foto bo niebardzo sie orjentuje.

Tomek
komentarz
komentarz

Weź szpilkę lub igłę, znajdź maleniki otwór na przednim panelu napedu i wetknij tą szpilkę(igłę) do tego otworu tacka powinna odskoczyć.

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

A najlepszy do tego celu jest spinacz biurowy - wyprostowany. Sprawdź także, czy napęd otwiera się gdy ma w środku płytkę CD

Progresivo
komentarz
komentarz

Włożyłem igłe, kontrolka sie zapaliła ale tacka nie odskoczyła

bush
komentarz
komentarz

Przy WYŁĄCZONYM komputerze! Ta igła poruszy silniczek który wysuwa tacka, i on ci ja lekko wysunie i ja sobie dociągniesz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.