x-kom hosting

Jaki cichy zasilacz do 200zł?

Marek25
utworzono
utworzono

Potrzebuje dobry zasilacz do 200zł. Obecnie posiadam Take Me 400V, Konfiguracja kompa 3GB Ram DDR2, GF 7300 (ale mam zamiar niedługo kupić 9600- więc proszę uwzględnić to przy pomocy dokonania wyboru), Procek Intel Pentium Dual 1,8 jeden dysk i jeden czytnik DVD Płyta główna: Gigabyte GA-P31-DS3L

Osobiscie zastanawiam się nad Chiefect 450V albo jakiś Pentagram, tylko że nie wiem czy one nie za słabe, i zamiast płacić za "Firmę" lepiej postawić na mocniejsze? Proszę o wasze propozycje, dobrze by było jakby ten zasilacz był cichy, i żeby był wytrzymały bo chwilowo długo siedzę przed kompem :P

Ps. Co do Chieftec-a 450V mam taki na starym kompie tylko że nie da się podłączyć do obecnej płyty ponieważ ta wtyczka długa co podłącza się do ATX jest tam za krótka...

BlackRaven
komentarz
komentarz

Weź któryś z tych:

Amacrox Warrior AX450

Chieftec GPS-450AA-101A

Chieftec GPS-400AA-101A

Modecom MC-400

Modecom i Amacrox są zwykle ciche, Chieftec zależy jak się trafi (różne opinie można usłyszeć ;) ).

mis456
komentarz
komentarz
Chieftec GPS-450AA-101A

Chieftec GPS-400AA-101A

On nie jest cichy.

//Napisałem wyżej że różnie bywa z tymi zasilaczami, jedni narzekają na ich głośność, inni wręcz przeciwnie.

//BlackRaven

// Czy to jest powód aby pisać w mojej wiadomości? To samo mogłeś wyrazić w poście

Weź:

Amacrox Warrior AX450

On jest cichy :)

Gość
komentarz
komentarz

Dodam od siebie, że Modecom MC 400w to jest to samo co Amacrox AX450. Różnią się tylko kolorem i wentylem.

bush
komentarz
komentarz

Powiem coś od siebie.

Weź Amacroxa zrób Fan Swapa na coś typu NoiseBlocker i będziesz miał naprawdę Cisze.

Możesz tez zostawić ten wentylator Boxowy ale już troszeczkę może poszumieć jak będziesz obciążał komputer.

Marek25
komentarz
komentarz

Zakupiłem zasilacz Amacrox Warrior AX450 i jestem troszkę zaniepokojony. Everest pokazuje mi teraz większe temperatury, a na dodatek temperatura procesora przekracza 70 stopni i to mnie trochę martwi...

bush
komentarz
komentarz

Zasilacz nie ma nic do temperatury, tylko wentylator w nim wyciąga powietrze z obudowy.

Gość
komentarz
komentarz
Zasilacz nie ma nic do temperatury

Jak nie? Ciepłe powietrze "kisi się" w obudowie dzięki wolnoobrotowemu wentylatorowi zasilacza.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Kable pospinałeś? Bałagan w obudowie również może negatywnie wpływać na przepływ powietrza, a co za tym idzie temperatury...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.