x-kom hosting

Pasta termoprzewodząca na procku

#john
utworzono
utworzono

Czesc:) Kupiłem nowy procesor w wersji BOX. Na radiatorze jest coś podobnego do pasty ale czy to jest to to nie mam pojęcia. Dołączam zdjęcie wiec mozna pooglądać. Moje pytanie wiec brzmi czy musze jeszcze na to dawac pastę czy nie?

Zdjęcie

Gość
komentarz
komentarz

Tak, to jest pasta. Jezeli masz cos lepszego to nakładaj, pamietaj aby nie mieszac past.

#john
komentarz
komentarz

yyy tzn? trzeba zetrzeć tą i nałożyć nową jakąś lepszą? I czy to konieczne? bo nie bede kręcił tego procka ani nic w tym stylu:PP

dar55
komentarz
komentarz

nie musisz ścierać , ale zawsze lepiej nałozyc lepszą = niższa temperatura

Gość
komentarz
komentarz
nie musisz ścierać

Jak to nie? Nie powinno się mieszać past.

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz wymienić pastę, to wyczyść starą i nałóż nową, polecam Zalman STG1.

Tutaj masz wszystko napisane:KLIK

Nic się nie stanie, jak zetrzesz starą i nałożysz nową. Temp na pewno ci spadną.

Ale jak będziesz robił OC, to koniecznie wymień pastę, aby uzyskać niższe, lepsze temperatury :)

Ale jak nie bawisz się w OC, to nie musisz wymieniać, ale polecam wymianę co 2 lata :)

dar55
komentarz
komentarz

nie musisz ścierać

Jak to nie? Nie powinno się mieszać past.

Jeżeli chcesz wymienić pastę, to wyczyść starą i nałóż nową
kapiszi ;)
Daniel W.
komentarz
komentarz

Te standardowe nie są tragicznej jakosci. Poleci na tej,nie bój się nic,lepszej nie trzeba

pozdrawiam

Daniel W.

rafalluz
komentarz
komentarz

Jeżeli nie będzie kręcić, to na pewno. Jak tak, to polecam jednak jakiegoś AS5 lub STG-1 - zawsze się kilka stopni zbije, a wydatek niewielki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.