x-kom hosting

Który zasilacz?

K@mel
utworzono
utworzono

Siema. Mój sprzet:

Procek: Intel pentium d 805

Ram; 2 x512

Dysk: 250gb

Grafa: ATI radeon x1300

Monitor: Asus VW 192s

DVD/RW

Zasilacz: Logic 350w

Mam problemy z kompem, czesto sie resetuje. Czy jak odlacze fdd,dvd i jedna kosc ramu i podlacze ModeComa 250W zamiast Logica to komp bedzie chodzil? Bo chce sprawdzic czy resety to wina zasilacza

Michał Paluch
komentarz
komentarz
Zasilacz: Logic 350w

Poszukaj lepiej czegoś z mocą większą od 350W, np 400W. Przy zasiłce 250W może być gorzej.

K@mel
komentarz
komentarz
Poszukaj lepiej czegoś z mocą większą od 350W, np 400W. Przy zasiłce 250W może być gorzej.

No, ale mówie ze odlacze fdd,dvd i jedna kosc ramu. Zreszta mowili mi ze ten Logic to nie ma w rzeczywistosci nawet 300w. Ten ModeCom to tylko na probe, chce sprawdzic czy to wina zasilacza.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Intel pentium d 805

to jest pozeracz prądu podpinanie do niego 250w Modecom pewnie feel w dodatku to jest duze ryzyko. :(

Gość
komentarz
komentarz
Poszukaj lepiej czegoś z mocą większą od 350W, np 400W. Przy zasiłce 250W może być gorzej.

LOL?

Dobra 250w/300w spokojnie to uciagnie. Np Huntkey 300w ~60zł alledrogo

K@mel
komentarz
komentarz
LOL?

Dobra 250w/300w spokojnie to uciagnie. Np Huntkey 300w ~60zł alledrogo

To w koncu jak podepne tego ModeComa 250W i odlacze dvd,fdd, i 1 kosc ramu to uciagnie?

Gość
komentarz
komentarz

Powiedziałem dobra 250w, poszukaj czegoś lepszego. Jak chcesz to możesz sprawdzić, ale za szkody nikt tutaj z obecnych nie odpowiada.

K@mel
komentarz
komentarz
Powiedziałem dobra 250w, poszukaj czegoś lepszego. Jak chcesz to możesz sprawdzić, ale za szkody nikt tutaj z obecnych nie odpowiada.

A mozliwe ze to sie dzieje przez pamieć RAM? Mam problemy z niestabilnoscia przegladarek, co jakis czas wyskakuja bledy. Jak właczyłem Memtest to jak było 1% to znalazł juz jakieś 6 błedów.

Gość
komentarz
komentarz

Może tak być, podbij napięcie pamieci w biosie o 0,1V.

K@mel
komentarz
komentarz
Może tak być, podbij napięcie pamieci w biosie o 0,1V.

Mam biosa Megatrends i nie wiem gdzie to zrobić. Znalazłem DRAM Voltage ale tam moge wybrac tylko "Auto", "High", "Normal", "Low:

Gość
komentarz
komentarz

Normal.

K@mel
komentarz
komentarz

Zmieniłem na Normal i właczyłem MemTesta. Narazie doszlo do 30% i nie ma błedow, wczesniej jak doszlo do 10% to bylo juz 15 xD

EDIT:// Komp dalej sie resetuje

Nie wiem od czego to zalezy ale teraz Memtest znowu pokazuje błedy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.