x-kom hosting

Moje Mp4 odbiera tylko radio.

Gość
utworzono
utworzono

Tak jak w tytule tematu. Mój odtwarzacz Mp4 D-Wave 9930 ześwirował. Wszystko grało, nie narzekałam na niego. W każdym razie zdarzyło mi się jakiś czas temu 'poprzerzucać' pliki muzyczne w inny plik i chyba wtedy pojawił się problem. Dzisiaj sprawa wygląda tak, że po podłączeniu sprzętu z komputerem wszystko gra. Nie widać piosenek, które były w odtwarzaczu, nie widać obrazków, filmików... totalna pustka, ale można wrzucać pliki. Z tym, że po władowaniu nawet 1 piosenki i tak po włączeniu sprzęt ich 'nie widzi' ... są jakieś krzaczki, jakimś dziwnym językiem zapisane, ale odtworzyć ich nie można bo nawet po przyciśnięciu przycisku, który włącza muzykę odtwarzacz jakby się 'zawiesza' i trzeba go od nowa włączać. Kiedy dla przykładu chcę włączyć radio - nie ma żadnego problemu, dyktafon też działa bez zarzutu, ale obrazki, muzyka i inne pliki przepadły. Jak myślicie, co może być nie tak? Dodam, że odtwarzacz przez jakiś czas wylegiwał w szufladzie, nikt go nie używał.

koziol320
komentarz
komentarz

D-Wave to totalny shit. Ja kupilem rok temu i wysylalem na gwarancje 5 razy !! Wg mine warto zaoszczedzic 100zł i kubpic cos oryginalnego. ;/

Albo poprostu wina karty pamieci. ja tak mialem w swojej mokii.

Gość
komentarz
komentarz

No cóż, mogłam wcześniej o tym pomyśleć ale już trudno. Jest to jest;) w każdym razie nie narzekałam, wszystko było w porządku. Tylko teraz nie wiem zupełnie co z tym zrobić, może coś się jednak z kartą pamięci stało? Nie mam pojęcia. Wiesz, jeśli wolno mi spytać, z jakiego Ty powodu wysyłałeś aż tyle razy do gwarancji? Co Ci nie działało?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.