x-kom hosting

Kolejny problem z mp3

jahh00
utworzono
utworzono

Witam. Tym razem mam inny problem z moja mp3... <_< juz od poczatku tak bylo i jest caly czas, ze jak np wlacze, poslucham muzyki i pozniej wylacze to musze przynajmniej godzine poczekac i wyjac baterie zeby znow ja wlaczyc. do tej pory jakos z tym zylam, ale jest to troche uciazliwe. moze wiecie dlaczego tak jest czy raczej nic z tym nie da sie zrobic?

Gość
komentarz
komentarz

Nie zalała Ci się albo coś?

Jaki model empetrójki bo jak jakaś Carrefourowska to one mają do tego zdolność :D

PS: 500 post :D

Sunday
komentarz
komentarz

W niektórych, szczególnie starszych modelach Creative'a też występowały podobne problemy. Zazwyczaj pomagała zmiana FW.

jahh00
komentarz
komentarz

nie zalala sie. juz od samego poczatku tak bylo a mam ja troche ponad rok. nie jest to jakis super sprzet, pisze na niej VECTOR DIGITAL. a co to jest to FW?

halo. powie mi ktos co to jest FW i co z tym zrobic?

lucas-1991
komentarz
komentarz

Zapewne odtwarzacz aby sie uruchomic wymaga restartu ustawien dlatego po wyjeciu baterii i odczekaniu ok godziny dopiero sie uruchamia. FW jest to soft urzadzenia czyli oprogramowanie znajdujace sie w odwarzaczu umozliwiajace wykkonywanie operacji do ktorych przeznaczone jest urzadzenie,

jahh00
komentarz
komentarz

aha. to mozna cos zrobic zeby sie wlaczala?

pomoze ktos? wie ktos co z tym zrobic?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.