x-kom hosting

[Rozwiązany]Dzielenie dysku na partycje

tedees
utworzono
utworzono

Siemka mam jeden dysk 40gb podzielony na 2 partycje po 20 gb i chcialbym go zmienić w jedna partycje 40 gb ponieważ jest to mój drugi dysk i nie potrzebne mi są partycje jest to dysk ata jeśli to istotne

Daniel W.
komentarz
komentarz

Rozumiem,ze masz na nim Windowsa?Na tym dysku 40 gb. Jezeli tak to obawiam sie,ze czeka Cie reinstalacja systemu. Względnie Ściągniecie jakiegos Partition Magic,usunięcie 2-ej partycji,próba powiekszenia aktywnej,podstawowej©.

Jednak nie wiem czy to zadziała z partycją systemowa

pozdrawiam

Daniel W.

tedees
komentarz
komentarz

mam windowsa na moi 2 dysku 80 gb a 40 podzielony na partycje jest pusty

Gość
komentarz
komentarz
Siemka mam jeden dysk 40gb podzielony na 2 partycje po 20 gb i chcialbym go zmienić w jedna partycje 40 gb ponieważ jest to mój drugi dysk i nie potrzebne mi są partycje jest to dysk ata jeśli to istotne

Włóż płytkę Windy i dojdź do menażera partycji, usuń wszystkie partycję, i załóż na nowo na 40GB

tedees
komentarz
komentarz

Kamil dzieki za pomoc temat do zamkniecia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.