x-kom hosting

hasło WIN 2000

combo
utworzono
utworzono

yo, yo everybody

mam taki wałek:

znajomy pracuje w pracy, gdzie ma dostęp do kompa/laptopa (ale nie dla psa kiełbasa) i może się tam logowac tylko administrator - czyli manager firmy, robi to raz dziennie - tylko rano, a potem już do kompa nawet nie podchodzi (login jest znany - hasło niet)

no i mój kumpel siedzi w tej pracy, siedzi...

a w międzyczasie mógłby sobie pobuszować w necie

problem jest natury technicznej - HOW TO ominąć to hasło?

czytałem o jakichś sposobach stworzenia niewidzialnego konta administratora nr2, ale bardziej interesuje mnie taka przejściówka - co to się podpina pod kabel do klawiatury i wyłapuje każdy ciąg znaków wprowadzony przez klawiature

-> admin raczej się nie skapnie, że jakieś małe oszustewko miało miejsce, bo to są ludzie zakręceni :D

no wlaśnie do końca nie wiem czy jest to laptop (notebook) czy PC ......

proszę o jakieś podpowiedzi, z góry dziękuję,

pozdro! :evil:

Przemek
komentarz
komentarz

to raczej nie to forum... niech Twoj znajomy poprosi o haslo tego Admina

combo
komentarz
komentarz
gdzie ma dostęp do kompa/laptopa (ale nie dla psa kiełbasa) i może się tam logowac tylko administrator - czyli manager firmy
no właśnie nie może się spytać, bo on z założenia nie może nic robić przy tym kompie - a stoi on dosłownie przy jego biurku i tak ładnie się tylko uśmiecha...

lipa z miodem... :|

PS. zdecydowałem sie napisać tego posta na tym forum, bo nie nie jest to nic 'nieuczciwego', zresztą cel jest szlachetny :D

Przemek
komentarz
komentarz

Przykro mi... ale na tym forum nie bedziemy pomagac w takich sytuacjach

Zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.