x-kom hosting

[Rozwiązany]Problem z mp3

jahh00
utworzono
utworzono

Witam. Mam pewien problem z odtwarzaczem mp3. Może dla was bedzie on prosty (mam nadzieje), ale dla mnie jest troche dziwny. Otoz dzisiaj chcialam zgrac sobie nowa liste piosenek do mp3. Pojemnosc to 1GB, piosenki zajmowaly 893 MB i nie wrgralam ich bo przy 130 piosenkach (wszystkich bylo 203) wyskoczyl blad, ze nie mozna skopiowac pliku bo nie mozna utworzyc katalogu lub pliku. przynajmniej tak mniej wiecej to bylo. i pozniej zadna kolejna piosenka nie chciala juz wejsc. usunelam piosenki z mp3 ktore sie zdazyly wgrac i sprobowalam wgrac te co uprzednio nie chcialy sie wgrac. i wtedy sie wgraly. wygladalo to jakby zabraklo miejsca, ale te piosenki ktore sie wgraly zajmowaly troche ponad 400MB. moze ktos wie o co w tym chodzi? co mam zrobic?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Sformatuj mp3. I przeskanuj antywirusem.

jahh00
komentarz
komentarz
Sformatuj mp3. I przeskanuj antywirusem.

to co mam zrobic? bo jestem calkiem zielona... :huh:

Psycholandia
komentarz
komentarz

Wsadź Mp3 do USB, w Mój komputer wejdź, kliknij na ikonkę pendriva 2 przyciskiem myszy i wybierz Formatuj.

jahh00
komentarz
komentarz

aha ok. a przeskanowac jak?

EDIT

juz sformatowalam.

jahh00
komentarz
komentarz

Dzieki wielkie :) juz wszystko chodzi :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.