x-kom hosting

Jakiego X'a kupić?

falcon1984
komentarz
komentarz
szczerze mówiąc w tej cenie kupiłeś najlepiej jak się dało - gratuluje dobrego wyboru tv

oby Xbox się też dobrze sprawował :P

No to bardzo mnie to cieszy :D

Sprzedawca też zapewniał że lepszego pod konsole w tej cenie nie znajdę i wskazywał że ten ma super reakcje 5ms i full HD. Jednak są na świecie uczciwi sprzedawcy w sklepach RTV :P

Kamilosław
komentarz
komentarz

Gratuluje. ;] tylko tego full raczej nie wykorzystasz ale telewizorek fajnie sie prezentuje, widziałem taki sam w media tylko mniejszy podpiety byl do x'a i fajnie sie gralo

falcon1984
komentarz
komentarz

Wiem, że nie wykorzystam, ale spodobał mi się z wyglądu i czasu reakcji :P A na przyszłość kto wie, może przyda się full HD kiedyś :)

Edit:

No i konsolka dzisiaj przyjechała, podłączone przez HDMI i wszystko śmiga bez problemu. GTA IV działa bez zarzutu, bardzo płynnie. A co trzeba ustawić, żeby uzyskać jak najlepszą grafikę: 1080p i coś jeszcze ? Bo troszkę krawędzie mam nieostre w GTA... Ale ogólnie grafika piękna

djkraszinio
komentarz
komentarz

nie tylko rozdziałkę GTA tak ma że ma nierówne krawędzie więc się nie przejmuj

NowakoV
komentarz
komentarz

Niestety poszarpane krawędzie się zdarzają i to nawet często. U mnie najbardziej widać było je w GTA i DMC4. Nie wiem czy to wina monitora 24" czy po prostu braku sprzętowego AA w xboxie, ale czasami to denerwuje.

falcon1984
komentarz
komentarz

Właśnie odpaliłem GoW2 i tam grafika wygląda po prostu cudnie :D

Szkoda jednak że w GTA IV wygląda to dość przeciętnie, ale za to grywalność jest spora :P

A jakie gry polecicie z grafiką żeby była ładna tak jak w GoW2 ?

Edit: Jeszcze fotka jak się TV prezentuje z włączonym GTA IV :)

xboxav4.th.jpg

Kamilosław
komentarz
komentarz

fight night round 3 :)

djkraszinio
komentarz
komentarz

mass effect, fable 2

EDIT: Jak uda mi się skminić dobrą cyfrówkę to porobię zdjęcia z Killzone 2 z dema w które cały czas gram gierka po prostu świetna a grafika nigdy jeszcze nie widziałem w żadnej grze na konsole takiej grafy :D już się nie mogę doczekać premiery D:

Kamilosław
komentarz
komentarz

Djkraszinio widziałem trailery w HD Killzone 2 no i wymiata, zgadzam się. :) Tylko ile oni czasu tą gre robili i ile oni kasy wydali.

djkraszinio
komentarz
komentarz

grę robili 4 lata i mieli do wykorzystania 60milionów zielonych a i tak przekroczyli ten budżet :D

no ale przynajmniej widać skutki pracy jaki włożyli w tą produkcję

tajfun30
komentarz
komentarz
Właśnie odpaliłem GoW2 i tam grafika wygląda po prostu cudnie :D

Szkoda jednak że w GTA IV wygląda to dość przeciętnie, ale za to grywalność jest spora :P

A jakie gry polecicie z grafiką żeby była ładna tak jak w GoW2 ?

Edit: Jeszcze fotka jak się TV prezentuje z włączonym GTA IV :)

xboxav4.th.jpg

Fajny tan samsung do x360 w sam raz, ja jak kupowałem to tęż był ciężki wybór ale ostatecznie wybrałem 40cali tylko mam problem bo moja grafika zaczęła niedomagać w nowościach na full HD i też zastanawiam się nad konsolką lub 4870 już sam nie wiem bo cena podobna.

Conrack1410
komentarz
komentarz

Potwierdzam - grafika w Killzone 2 jest naprawdę bardzo dobra - szkoda ,że dysponuje tylko aparatem w kom :-(

konsole2nc8.jpg

  • 3 tygodnie później...
adasko887
komentarz
komentarz

Conrarck RESPECT. Masz sporo konsol. I dobrego PC.

// Takie uwagi to sobie zostaw na PW.

// NowakoV

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.