x-kom hosting

Jakiego X'a kupić?

djkraszinio
komentarz
komentarz

no niby nic ale zawsze coś :D teraz przy GPU i CPU w 65nm wystąpienie RROD jest już mało prawdopodone

Conrack1410
komentarz
komentarz

teraz w sumie procent awaryjnosci nie jest juz taki duzy

jak ma sie zapsuc to i tak sie zepsuje :P

zreszta dają teraz nawet korzystne warunki gwarancyjne także nie ma się co martwić

ja osobiscie musze znalezc miejsce na Xa bo juz malo miejsca mi sie na stoliczku robi

Kamilosław
komentarz
komentarz

W sumie możesz kupić Falcona , zawsze mozna wysłac do M$ i oni zrobią.

Conrack1410
komentarz
komentarz

no wlasnie :D

ale nadal nie wiem czy premium czy elite - sklaniam sie ku elite (bardziej mi sie podoba czarny)

ale w sumie to i tak bez roznicy bo obok i tak bedzie stalo biale WII

NowakoV
komentarz
komentarz

Po prostu kolejna, poprawiona wersja x360. Lepsze chłodzenie, mniej żre prądu, ma wbudowane 256MB i parę innych pierdół. Moim zdaniem gra warta świeczki, szczególnie, że kosztuje tyle samo co Falcon ("teoretycznie").

  • 2 tygodnie później...
Conrack1410
komentarz
komentarz

xbox360 elite - kupiony także niedługo będę mógl cos dokladniej o nim powiedziec

Xbox dotarł - niebawem wielkie testowanie i porównanie :P - żeby nie było już ,że jestem funboyem Playstation

konsole2br2.jpg

konsoledo6.jpg

ps: i jeszcze muszę pomyśleć jak poukrywać te nieznośne kable

djkraszinio
komentarz
komentarz

heh fajnie to wygląda tylko jak Ty się zdecydujesz na jakiej konsoli grać :D

falcon1984
komentarz
komentarz

No nieźle to wygląda, dwie konsolki obok siebie... :D

A ten TV to ilu calowy jest i jakiej firmy i model ? Jakość obrazu jak rozumiem na nim jest ekstra ? (Pytam bo planuje zakup XBox360 + TV)

Conrack1410
komentarz
komentarz

Mam niemal najnowszy wypust falcona

nie widziałem sensu czekania na nowsze wersje i zdecydowałem się na zakup falcona

telewizor to plazma Pioneera 5080xa hd ready

oczywiscie rozmiar 50'

przetestowalem duzo telewizorów i ten okazal sie najlepszy - full hd nie jest mi do niczego potrzebne - poza tym koszt tego tv w wersji full hd to ponad 11tys zł

falcon1984
komentarz
komentarz

Aha, rozumiem

A orientujesz się może jaki TV mógłbym kupił za 1500-2000 zł, rozmiar około 32'' ?

Conrack1410
komentarz
komentarz

powiem ci tak

dla mnie osobiscie juz teraz 32' to byloby malo

najlepiej bedzie jesli bedziesz mial mozliwosc sprawdzenia czy taki rozmiar ci odpowiada

mysle ze w tej cenie najlepszym wyborem bedzie jeden z modeli samsunga chociaz powiem szczerze

,ze na twoim miejscu dolozyl bym i za okolo 2200zł kupil wlasnie samsunga gdyz wszyscy chwala te Tv do grania

falcon1984
komentarz
komentarz

U mnie starczy bo mam kanapę jakieś 2 metry od TV więc rozmiar będzie chyba ok

A konkretnie to jaki Samsung ?

Kamilosław
komentarz
komentarz

Moja babcia ostatnio kupiła sobie takiego kozackiego Sharpa 37 cali, obraz w HD super ! http://www.allegro.pl/item528380513_sharp_...grati_w_wa.html Polecam, do gier myślę ze bedzie okej, ale musiałbyś dołożyc 100 zł.

Conrack1410
komentarz
komentarz

sharp robi bardzo solidne tv

a co do tego samsunga to mysle ,że powinien być wystarczający

Kamilosław
komentarz
komentarz

Nie wiem czy w ogóle bedziesz widział różnice miedzy HD Ready a Full HD przy 32 calach.

Kamix
komentarz
komentarz

Ja u kumpla na PS3 grywam często na Samsungu 42" Full HD i naprawdę fajnie się gra.

Ja też kupuje Xboxa jak tylko będzie nowy TV.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ponad 2000 zł to bym nie chciał wydawać, coś pomiędzy 1500 a 2000 mnie interesuje...

Chyba ten Samsung będę brał w takim razie chyba że są inne propozycje w podobnej cenie i rozmiarze 32''

Conrack1410
komentarz
komentarz

mysle ze trudno znalezc cos lepszego od samsunga do 2 tys zł

ps: Barca forever :D najlepszy klub wszechczasów

Kamix
komentarz
komentarz
Samsung też by się dobrze spisywał, ale nie dopłacaj do Full Hd

Czemu ma nie dopłacać?

Imo dobrze się gra na Full HD.

Kamilosław
komentarz
komentarz

Myślę, że dopiero przy ponad 40 calach zauważy roznice miedzy Full a Ready

Conrack1410
komentarz
komentarz

full hd ci sie przyda jak bedziesz podlaczal kompa do tv

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.