x-kom hosting

Jakiego X'a kupić?

Kamix
utworzono
utworzono

Witam.

Mam zamiar kupić sobie Xbox'a 360, wiadomo w 65nm i z HDMI i lepszym chłodzeniem.

Wersje na które mnie stać to Arcade i Premium, oczywiście składam się ku Arcade, bo jest najtańsza, ale wydatek w stylu Premium też bym jakoś może przyżył, więc tylko czy warto jest dokładać? Z tego co wiem to rózni się tylko dyskiem, a po co ten dysk w X'ie?

Chcę brać to:

http://allegro.pl/item518514147_xbox_360_a...sklep_wawa.html

Ok będzie?

djkraszinio
komentarz
komentarz

ten Arcade będzie dobry ale ja bym brał Premiuma właśnie ze względu na dysk zawsze jakiś dodatek do gierki będzie można pobrać a po za tym wyszedł nowy dashboard do Xboxa który umożliwia instalację gier na dysku twardym co znacznie obniża hałas generowany przez konsolę a dodatkowo konsola jest chłodniejsza

djkraszinio
komentarz
komentarz

bo tylko wgrywa do tego napędu Ixtrema wiec jak cos sie zepsuje to wystarczy wgrać oryginalne oprogramowanie napędu i gra gitara

Conrack1410
komentarz
komentarz

sam na dniach kupuje Xboxa (kolejna konsola do kolekcji- swoją drogą to chyba jakiś nałóg)

poważnie biorę pod uwagę Elite ze względu na spory dysk i czarny kolor

NowakoV
komentarz
komentarz

Bierz premium. Nie wyobrażam sobie xboxa bez dysku...Przecież wtedy nic się prawie robić nie da. :D I chyba iXtreme ci nie potrzebne? Lepiej wziąć konsolę bez tego syfu.

sam na dniach kupuje Xboxa (kolejna konsola do kolekcji- swoją drogą to chyba jakiś nałóg)
Ja natomiast mam już prawie hajs na PS3 :D Teraz tylko czekam na jakiś rynkowy kop (stanienie konsoli albo jakaś kozacka gierca) i kupuję czarnulkę.
Conrack1410
komentarz
komentarz
Ja natomiast mam już prawie hajs na PS3 Teraz tylko czekam na jakiś rynkowy kop (stanienie konsoli albo jakaś kozacka gierca) i kupuję czarnulkę.

na horyzoncie Uncharted 2, Killzone 2 , God of War 3 i Heavy Rain -będzie sie dzialo :D

Kamix
komentarz
komentarz
I chyba iXtreme ci nie potrzebne?

Zawsze by się przydało :D

Chyba wezmę jakiegoś Premiuma z iX.

djkraszinio
komentarz
komentarz
na horyzoncie Uncharted 2, Killzone 2 , God of War 3 i Heavy Rain -będzie sie dzialo biggrin.gif

właśnie między innymi te gry skłoniły mnie do kupna ps3 a do tego wyrwałem świetną okazję :D a xboxa kupię ponownie na wiosne :D

djkraszinio
komentarz
komentarz

na dzień dzisiejszy awaryjność jest już bardzo małą choć wiadomo to jest sprzęt i zdarzają się awarie ale to zwykle właśnie napęd pada ale tak to jest juz z awaryjnością ok nie jest to już poważne zagrożenie dla posiadaczy xboxów

Kamix
komentarz
komentarz

Da radę jakoś rozpoznać sprzęt z GPU w 65nm?

qnick
komentarz
komentarz
sam na dniach kupuje Xboxa (kolejna konsola do kolekcji- swoją drogą to chyba jakiś nałóg)

poważnie biorę pod uwagę Elite ze względu na spory dysk i czarny kolor

Wiem o co chodzi z tym nałogiem. Już mi tylko Wii do kompletu brakuje :). Swoją drogą ten czarny xbox jest brzydszy od białego

//A jak to się ma do tematu? Nie o to pytał autor

//Andziorka

Kamix
komentarz
komentarz

Ogólnie to chyba poczekam chwile na Jaspera(2x65nm).

I lepiej będzie kupić w sklepie "naziemnym", bo można sprawdzić czy to będzie już Jasper czy jeszcze Falcon.

Kamilosław
komentarz
komentarz

Xboxy z jasperem już można kupić, tylko trzeba trafić. :D Jak będziesz grał w oryginalne gry to ten najnowszy Flash Ci się raczej nie przyda. Poczytaj na forum Xboxa, tam ludzie piszą jak rozpoznać możesz czy to Jasper, bodajże po jakijs numerach.

Kamix
komentarz
komentarz

Z Premiumami jest problem z Jasperem narazie.

Ogólnie to będę musiał się wybrać do Wa-wy i szukać Jasperów po MM, electroworldach i emikach.

djkraszinio
komentarz
komentarz

jak konsola będzie miała zasilacz 150W to na bank jest to Jasper i jeszcze można po tym rozpoznać czy jest to Jasper:

- data produkcji po 06.08.2008

- LOT 832 i wyżej

- TEAM FDOU

jeszcze tutaj możesz poczytać o Jasperach gdzie można kupić jak poznać itd http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t...ighlight=jasper

Kamix
komentarz
komentarz
- data produkcji po 06.08.2008

- LOT 832 i wyżej

- TEAM FDOU

Podobno z tym to róznie.

Zasilacze też są 150, ale i 175W.

Najłatwiej to chyba po 12,1A :)

djkraszinio
komentarz
komentarz

albo jeszcze lepiej trafić na naprawdę porządnego sprzedawcę który by widział czy to Jsper czy nie (ale to nie u nas :D)

Conrack1410
komentarz
komentarz

Co to jest ten caly Jasper?

z tego co slyszalem nowa wersja konsoli i ma jakies wbudowane 256mb i raczej z tego co slyszalem gra nie warta swieczki no chyba ze ma cos czego nie wiem

Kamix
komentarz
komentarz

Ma zmieniony mostek południowy i najważniejsze GPU wykonane zamiast w 90nm to w 65nm.

EDIT:

Chyba poczekam do marca(jak wytrzymam :P) to będzie więcej o Jasperach wiadomo i będą urodziny to zawsze ktoś coś dorzuci i wyjdzie taniej.

Kamilosław
komentarz
komentarz

Też tak słyszałem, że we wszystkich konsolach co mają wbudowaną pamięc w konsoli 256mb to jest to na 100 % Jasper. Jasper ma chyba jeszcze procesor graficzny 65nm wykonania, dzieki czemu sie mniej grzeje.

Conrack1410
komentarz
komentarz

no ale przeciez jest mnostwo konsol na allegro robionych w 65nm

Kamilosław
komentarz
komentarz

ale GPU I CPU jest w 65nm w Jasperze.

Conrack1410
komentarz
komentarz

aha - no ale w sumie po co to potrzebne? niby bedzie sie mniej grzalo ale nic poza tym

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.