x-kom hosting

Jaki procek

Gość
utworzono
utworzono

Hejka wszystkim, czy procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 GHz zadowoli najnowsze gierki? Nie licząc Crysia nie bardzo przepadam za nim.... Chodzi mi o np. GTA IV

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem do gier będzie procesor dwurdzeniowy. Przejrzyj forum - było już dziesiątki takich tematów. Jeżeli nie używasz profesjonalnego oprogramowania korzystającego z 4 rdzeni to kupowanie takiej grzałki mija się z celem. Proponuję Intel Core 2 Duo E8500. Ceny powinny być zbliżone. I jeszcze jedno. Nawet jak zdecydujesz się już na te 4 jajka to koniecznie 45 nm (nie ma sensu się cofać).

Gość
komentarz
komentarz

Zgadzam się z czynmydobro4fun :) 4 dżondra do gier się nadają, tylko po co ma się potem moc marnować :?: :P

Q6600 to bdb. CPU tyle że w 65nm tech. wykonany, ale za to się nieźle kręci. Do gier weź E8400 :)

marcin8
komentarz
komentarz

Też uważam ,że lepiej brać 2 rdzenie ale jeśli bardzo chcesz mieć quada to powiem ci ,że wszystkie gry śmigają bez zarzutu(np.gta4) i to na najwyższych detalach.

Gość
komentarz
komentarz

On jest 2- rdzeniowy, ale poszaleję na GTA4?

rafalluz
komentarz
komentarz

Sprawdź temat obok:

gta4pccpubenches1280yi9.png

Czyli między Q6600 a podobnymi cenowo dualami nie ma większej różnicy.

@DOWN:

Tak, ja odniosłem się konkretnie do GTA4. Największe różnice między dualem a quadem (na korzyść tego drugiego) są chyba w Supreme Comanderze. W większości jest jednak tak, jak mówisz.

Piotr1312
komentarz
komentarz
Czyli między Q6600 a podobnymi cenowo dualami nie ma większej różnicy.

W GTA 4 tak jest, ale w innych grach jest spora różnica pomiędzy Core 2 Duo, a Quadem. Oczywiście na korzyść modeli dwurdzeniowych .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.