x-kom hosting

Dual Core E5200 a E5300

Nam'67
utworzono
utworzono

Witam! Zrezygnowałem ze sklepu Esc ze względu na brak zainteresowania i olewkę klienta na korzyść Siriusa ale to taka uwaga na marginesie.

Powiedzcie mi (zanim wybiorę) czym różnią się te 2 procesory E5200 a E5300 ? Czy opłaca się brać i jest sens E5300 ?

tikat
komentarz
komentarz

Różnica - 100 MHz

Koszt - 50 zł

Czy jest sens? IMO - NIE

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz
tikat
komentarz
komentarz

czynmydobro4fun niestety, ale ten komparator dość często przekłamuje :/ zwłaszzca, w polecanych prockach ze względu na wydajność

PaQre
komentarz
komentarz

różnią się taktowaniem i tym,że E5300 ma większy mnożnik co przydaje się przy większym O/C.Jeśli nie możesz znaleźć E5200 to weź E5300 lecz jeżeli znalazłeś E5200 i nie zamierzasz wysoko kręcić to weź E5200.

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

@tikat

czynmydobro4fun niestety, ale ten komparator dość często przekłamuje :/ zwłaszzca, w polecanych prockach ze względu na wydajność

Pewnie z powodu nieaktualnych cen. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wpisać "swoje" ceny - jest tam wolne pole ;)

Gość
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie opłaca brać się Intel Pentium Dual Core E5300 ponieważ nieznacznie różni się od swojego "brata" E5200 ;)

Gość
komentarz
komentarz

wybierz co chcesz, jesli chcesz dokladac do e5300 to wez e5300 jesli nie to bierz e5200, jeden grzyb, ja bym bral co tansze, jak nie widac prawie roznicy to po co przeplacac

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.