x-kom hosting

Procesor Intel Core 2 Duo E7300

Grzegorz50
utworzono
utworzono

Witam. Niedawno dokonałem zakupu procesora Intel Core 2 Duo E7300 . W firmie został on zamontowany na mojej płycie głównej. Moja płyta cudem obsługuje ten procesor.Komputer nie włącza procesora po standardowym wyłączeniu i muszę odłączać komputer z sieci. Czy istnieje sposób usunięcia tego problemu bez zmiany płyty głównej ?

Dziękuję

damib
komentarz
komentarz

A jaką masz płytę główną?? co daje wyłączenie komp. z sieci??

Grzegorz50
komentarz
komentarz

Wyłączenie komputera z sieci daje mi wyłączenie mojego komputera.

W załączniku podam co siedzi w moim pudełku :mellow:

a oto i mój załacznik

Dziękuję

DxDiag.txt

DxDiag.txt

damib
komentarz
komentarz

Albo jestem ślepy albo w tym załączniku nie ma nazwy płyty głównej :P Ale z tego co rozumiem to komp. chodzi sprawnie startuje ładuje się system i można na nim działać tak?? Tylko gdy chcesz wyłączyć komp. normalnym sposobem czyli start wyłącz komp. to nie działa??

Grzegorz50
komentarz
komentarz

tak komputer chodzi sprawnie. Lecz jeżeli go włączam proces przebiega bez problemów następuje zamykanie systemu i wyłączy się monitor ale procesor będzie pracował dopóki nie odłącze go od sieci.

damib
komentarz
komentarz
tak komputer chodzi sprawnie. Lecz jeżeli go włączam proces przebiega bez problemów następuje zamykanie systemu i wyłączy się monitor ale procesor będzie pracował dopóki nie odłącze go od sieci.

procesor?? a nie chłodzenie raczej na nim??

Grzegorz50
komentarz
komentarz

Przepraszam błąd w sztuce chłodzenie. i nie wiem co mam z tym zrobić często zapominiam wyłączyć i chodzi całe dnie. Istnieje sposób na naprawienie tego problemu z chłodzeniem?

damib
komentarz
komentarz

A dobrze masz podłączone kable od budy?? i co masz za zasilacz

Grzegorz50
komentarz
komentarz

Kable mam dobrze połączone. Mój zasilacz to :Tracer 4Life/400

damib
komentarz
komentarz

Zasilacz istne G... a masz możliwość pożyczenia od kogoś innego markowego zasilacza i sprawdzenia na nim bo być może on jest przyczyną

Grzegorz50
komentarz
komentarz

możliwości to ja nie mam ... Istne G tak ? aha to ja jutro pojade do firmy i miło z nimi porozmawiam dlaczego mi takie cos wsadzili ;) jaki zasilacz proponujesz?

damib
komentarz
komentarz

Mnie on spalił płytę główna a jak chcesz więcej takich komentarzy poszukaj w necie na temat tego pudełka :P a nie masz tego czasem od wymiany zasilacza??

do tego zestawu wystarczy już markowe 400W typu ModeCom-MC Chieftec lub Amacrox

Grzegorz50
komentarz
komentarz

Czekaj . Mój komputer był składany ''partiami'' . Najpierw była kupiona płyta i karta graficzna od znajomego . następnie kupiłem procesor najmocniejszy jaki był możliwy. w sklepie . jednak musiał bym na ten procesor czekać 2 tygodnie i zrezygnowałem poszedłem do następnego sklepu i złożyli . Powiedzieli mi o tym problemie i nie potrafili go naprawić . tak to wyglądało i dlatego zgłaszam tutaj moj problem

damib
komentarz
komentarz

A nie mógł byś iść do nich z komp. i u nich sprawdzić na markowym zasilaczu czy nadal jest problem??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.