x-kom hosting

Jaką gre kupić? (xbox 360)

SkaterEskimosKubajj
utworzono
utworzono

Witam to mój 2 temat dotyczący gry na xboxa 360.Uzbierałem trochę pieniędzy i mam zamiar kupić jedną z tych gier:

LEFT 4 DEAD

Grałem w demo, jest rewelacyjne.

GEARS OF WAR 2

Podobno świetna gra.

GTA 4

Kultowa gierka.

Która z tych gier polecacie ??

Pozdrawiam

// Może i drugi, ale znowu w złym dziale!!

// Jak jeszcze raz założysz temat dotyczący konsoli w tutaj dostaniesz warna.

// Przenoszę.

// NowakoV

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym wziął GTA IV :)

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

A zapomniałem dodać że głównie chodzi mi o tryb multi bo zakupiłem sobie xbox live gold i chce jakoś go wykorzystać.

falcon1984
komentarz
komentarz

Pod multi świetne jest L4D.

Ale ja bym też brał GTA IV bo jest to gra super zarówno w single jak i multi

Pajdek
komentarz
komentarz

Bierz Gears of War świetny tryb Singiel, a Multi jeszcze lepszy ;) Mam nadzieję że szybko wyjdzie na kompa ;)

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

A więc:

2p GTA4

1p L4D

1p GoW2

Może ma ktoś GTA4 bo mówią że po jakiś 100h nie ma co robić i gra się nudzi (czy to prawda??).

lebron123
komentarz
komentarz

Moj kolega jak grał w singla to odechcialo mu sie grac przy 60% gry a na multi pogral tylko kilka godz więc chyba naprawdę nudne jest pozniej. Ale ja na twoim miejscu i tak bym kupil GTA bo wtedy w du*e masz wymagania patrząc na tematy PECETOWCÓW :] :P

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Moge jeszcze kupić mirrors eadge i cod 5

falcon1984
komentarz
komentarz

Ale w L4D to moim zdaniem strzelanie do trupów też się znudzi po jakimś czasie.

Wykonywanie ewolucji w Mirrors Edge pewnie po jakimś czasie też. A w GTA IV jest jednak ogromna swoboda, bierzesz motor i zasuwasz po mieście i robisz co chcesz. Jak wydać tyle kasy na oryginał to moim zdaniem najlepiej jednak brać GTA

NowakoV
komentarz
komentarz

Nie zgodzę się z tobą falcon. GTA jest grą przeciętną i nużącą... (może dlatego, że od 6h latam po mieście i zabijam gołębie :P ). Nie spełniła moich oczekiwań niestety.

w L4D nie grałem.

CoD5 podobno dużo słbszy od CoD4, który mi się strasznie podobał.

ME - gra jest świetna, ale strasznie krótka i nie ma multi. Single na 5h, góra 6h. Jeżeli lubisz zdobywać achievementy to polecam, bo wtedy masz dużo więcej przyjemności z przechodzenia, jeżeli liczysz tylko na jednorazowe przejście gry to lepiej pożycz od kumpla.

GoW2 - moim zdaniem MUST HAVE na x360. Gra wymiata bez dwóch zdań. Niezła fabułą, świetna grafika i genialne multi.

Jak możesz kupić tylko jedną grę to bierz gowa.

  • 5 miesięcy później...
mikimiki1
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie kupuj GTA 4!!

Ja kupiłem to, bo wszyscy zachwyceni tą grą mi ją polecali.

Dwa tygodnie zabawy i już mi się znudziło.

Gra ma słabą grywalność według mnie, jedynie jest dobra pod względem technicznym, czyli grafika, AI itd.

Left4Dead mam i muszę powiedzieć, że myślałem, że strzelanie cały czas do zombie się zaraz znudzi, ale tak nie jest. Gram w multi już długo i jest SUPER.

Gears of wars 1 mam i podobno GoW 2 to prawie to samo więc mogę powiedzieć, że tą grę opłaca się kupić.

Moje oceny:

GTA: 8/10

GoW 2:9.2/10

L4D: 8.7/10

// Nie odkopuj półrocznych tematów...

// NowakoV

borysek
komentarz
komentarz

ja bym brał L4D

grałem trochę w gta 4 i szczerze mówiąc nic ciekawego i nudzi się dość szybko

a jeśli nie chcesz grać przez neta to bierz GOW 2

// Nie odkopuj półrocznych tematów...

// NowakoV

// Nie zauważyłeś tego? Za małe literki czy za mało na czerwono?

// +20% za odpowiedź w przestarzałym temacie pomimo uwagi o jego przedwanieniu w poprzednim poście.

// Temat zamykam.

// NowakoV

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.