x-kom hosting

czy wystarczy taki zasilacz?

univega
utworzono
utworzono

Siema mam małe pyytanie czy zasilacz Modecom 500 wat wystarczy do takiego zestawu :

Intel core 2 duo E7300 i płyta Abit fatality

Asus hd 3650 512mb

2gb ram

dysk 160gb seagate

Pomoc nagrodze wielkim + :)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jaki to modecom, MC czy Feel? Jeśli MC to spokojnie wystarczy.

snip91
komentarz
komentarz

Feel też by styknął, tylko głupotą jest kupować Feela 500W. W ogóle Feela :P

Mag Magik
komentarz
komentarz
Siema mam małe pyytanie czy zasilacz Modecom 500 wat wystarczy do takiego zestawu

Dla linii +12V Modecom MC-500 może oddać tylko 290W czyli mniej od MC-350 i 400. Jeśli ja bym miał brać zasilacz w okolicy 150-200zł wybrałbym OCZ 500W rev.2 lub trochę taniej Pentagram 430W.

univega
komentarz
komentarz

ja mam na zasilacz tylko 100zł :)

snip91
komentarz
komentarz

Za 130 bodajże dostaniesz 460W od Pentagrama - można brać. Warto dołożyć. Na zasilaczu się nie oszczędza.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Weź więc Pentagram 430W, trochę będziesz musiał dołożyć, ale na zasilaczu nie warto oszczędzać.

Edit: Buuuu, nie dość że się spóźniłem, to jeszcze napisałem dokładnie to samo co wyżej... Chyba się starzeję <_< :P

BlackRaven
komentarz
komentarz

A czemu się koniecznie uparłeś na 500W? Ten Pentagram 430W w zupełności by wystarczył, pozatym oba te zasilacze mają praktycznie taką samą linię 12V która się liczy najbardziej. Jeśli chcesz to weź tego Modecoma, powinien być lepszy od Feel'a, ale niestety jeszcze nie miałem okazji przeczytać jego recenzji, może inni będą wiedzieć o nim więcej.
snip91
komentarz
komentarz

Ja bym brał Pentagrama i się nie zastanawiał.

mis456
komentarz
komentarz

Starczyłby ale pentagram 430 lepszy

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Nie wiem czemu sie tak podniecacie tym pentagramem,ma niską sprawność,jak na zasilacz 430w malo mocy na v12(300w) i podobno nie jest jakis specialnie cichy

Do zestawu:

Intel core 2 duo E7300 i płyta Abit fatality

Asus hd 3650 512mb

2gb ram

dysk 160gb seagate

Oczywiscie wystarczy ale mysle ze forton 550w jest zdecydowanie lepszy,Ma napewno ponad 400w na V12 i dobra sprawność :)

DeNeB
komentarz
komentarz

Dokładnie zgadzam sie z Duma Katalonii lepszy bedzie Forton 550 :P ,Jak juz brac Pentagrama to nie 430 tylko 460 Ktory jest ciut drozszy a pociagnie przyszłosciowy zestaw

mis456
komentarz
komentarz
Oczywiscie wystarczy ale mysle ze forton 550w jest zdecydowanie lepszy,Ma napewno ponad 400w na V12 i dobra sprawność smile.gif

Który jest głośniejszy i nie spełnia norm europejskich w czymśtam.

A sprawności nie pisze w opisie więc się na to nie powołujcie. Może i od pentka lepszy jeśli nie liczyć głośności, ale gorszy od tacensa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.