x-kom hosting

jaki procek

eminem16kr
utworzono
utworzono

Czesc zamierzam kupic nowy procesor ale nie mam pojecia jaki mam do wydania od 250-300 złoty moja Płyta to asus P5s800-vm Proszę o szybka odpowiedz

PaQre
komentarz
komentarz

A jaka reszta sprzętu? Przede wszystkim procesor jaki masz teraz.

tikat
komentarz
komentarz
moja Płyta to asus P5s800-vm

Mówimy o tej KLIK ? Jeśli tak, to moja rada jest jedna - dozbieraj kasę na nową platformę. Na tej już wiele nie zdziałasz. Niestety, ale chcąc pograć w najnowsze gry, nalepiej zainwestować w całkiem nowy komputer. Jednak są to raczej spore koszty, dlatego jeśli Cię na to nie stać, kup sobie konsolę (np X-BOX 360) - gry są praktycznie te same, co na kompa, a do domiennego sterowania bardzo łatwo się przyzwyczaisz

eminem16kr
komentarz
komentarz

aktualnie mam celerona d326 2,5

Mówimy o tej KLIK ? Jeśli tak, to moja rada jest jedna - dozbieraj kasę na nową platformę. Na tej już wiele nie zdziałasz. Niestety, ale chcąc pograć w najnowsze gry, nalepiej zainwestować w całkiem nowy komputer. Jednak są to raczej spore koszty, dlatego jeśli Cię na to nie stać, kup sobie konsolę (np X-BOX 360) - gry są praktycznie te same, co na kompa, a do domiennego sterowania bardzo łatwo się przyzwyczaisz

mam zarowno ps3 jak i xboxa360.a teraz chcioal bym sie pobawic vw skladanie pc

PaQre
komentarz
komentarz

nie opłaca się zmieniać procesora w tym kompie różnicy w wydajności praktycznie żadnej nie będziesz miał.

tikat
komentarz
komentarz
mam zarowno ps3 jak i xboxa360.a teraz chcioal bym sie pobawic vw skladanie pc

Tylko zwróć uwagę, że ta płyta nie obsługuje ani najnowszych procesorów, ani kart graficznych (ma złącze AGP, a karty AGP są o wiele droższe i mniej wydajne od kart graficznych na PCI-E). Do tej płyty nie warto już nic dokładać.

eminem16kr
komentarz
komentarz

ok dzieki wszystkim uzbieram jeszcze kase tak ok 3000 tysie i kupie nowego kąpa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.