x-kom hosting

Problem z Usb, komputer nie odnajduje sprzętu.

transplantace07
utworzono
utworzono

Witam. Od jakiegos czasu podejrzewam że wejście Usb do mojego komputera nie dzisła prawidłowo. A mianowicie komputer nie odnajdowuje "nowego sprzętu". Wcześniej komputer nie odczytywał Mp3. Myślałam że może coś jest nie tak z Mp3. Ale teraz kiedy próbowałam podłączyć telefon przez usb też się nie powiodło. Tuż po podłączeniu pojawiała się ikona "Kreator znajdowania nowego sprzętu",ale nie tylko- tzn. także przy każdym włączeniu komputera. Gdy wyskoczyło po podłączeniu telefonu zrobiłam w tym oknie "Kreator znajd..." instaluj, ale pózniej wyświetliła się jakaś uwaga typu:" nie można wyszukać/zainstalować..." i teraz komputer w ogóle nie reaguje na podłączenie sprzętu. Podkreślam- każde łącze Usb jakie jest w komputerze nie reaguje. <_<

Jeżeli ktos miał podobny problem i uporał się z nim jakoś proszę o radę.

Albo jeżeli ktoś z was domyśla się przyczyny tego problemu z Usb, niech odpowie.

Pozdrawiam ;)

arusi1
komentarz
komentarz

spróbuj poczekać tak od 15 do 30 minut i napisz czy coś wykrył

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.