x-kom hosting

Czy musze wymienić zasilacz gdy chce wstawic 2 rdzeniowy procesor

tracerdiablo
utworzono
utworzono

Witam wszysttkich użytkowników, mam taki problem. Chciałbym wstawić 2xAthlon do mojego komputera, chodzi mi oto że posiadam tak 400w zasilacz, Typ procesora AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3500+, Nazwa płyty głównej MSI K9N Neo v1.0 (MS-7260) (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN), 3gb ddr2, oraz karte graficzna Galaxy 7300gt (256MB).I jest tak potrzebuje tylko wymienić procesor, ale na taki abym nie musiał wymieniać zasilacza, na jaki procek moge wymienic, aby zasilacz go utrzymał prosze o odpowiedzi na nr gg 142716 dziekuje za przeczytanie pozdrawiam.

Gość
komentarz
komentarz

Na dzień dobry podaj nam markę zasilacza. 400w nam nic nie mówi. Na tym forum nie ma czarodziejów.

Jeśli okaże się że masz zasilacz NO-NAME, to konieczna będzie wymiana zasilacza na jakiś markowy :)

tracerdiablo
komentarz
komentarz

Hm chyba niejest zadobry Tracer - AC~~230v 4A 50Hz

Gość
komentarz
komentarz

Tak jak napisałem, musisz wymienić na markowy zasilacz, możliwe, że po wymianie procka zasilacz nie wytrzyma.

Wybierz jakiś zasilacz: KLIK

tracerdiablo
komentarz
komentarz

Aha ładnie

Gość
komentarz
komentarz

Ten zasilacz to jak bomba z zegarem. Nie wiesz kiedy padnie. Niektórzy to mają szczęście, że im nic się nie stało z kompem a niektórzy nie mają szczęścia. Ta więc najpierw wymień zasilacz a później dopiero wymień procka na dwurdzeniowy. Możliwe że jak wymienisz procka, a zasilacz nie wytrzyma, i nie włączysz kompa, i jest ryzyko że spali Ci jakieś podzespoły.

tracerdiablo
komentarz
komentarz

Corsair CMPSU-450VXEU 450W (+12V 396W). Nom tego bym wybrał, lecz nieposiadam żadnych narazie finansów więc będę czekał i aż uzbieram kase na zasilacz.Dzięki wielkie za pomoc bo bym popelnił wielki błąd wstawiajac procek bez wymiany zasilacza. Pozdrawiam serdecznie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.