x-kom hosting

XBOX 360 Premium

falcon1984
utworzono
utworzono

Planuje sobie kupić za niedługo xboxa 360 :P

Zastanawiam się czy kupić arcade czy premium ale raczej premium

Czy taka konsola z allegro byłaby ok ?

http://allegro.pl/item521920190_xbox_360_p..._1_5_sklep.html

djkraszinio
komentarz
komentarz

tak możesz ją bez problemu brać jest z nowym chłodzeniem itp nowy dash przerobiona najnowszym Ixtremem i niezła cena

ja bym kupował

falcon1984
komentarz
komentarz

A czy będzie się dobrze grać na tv Philips 32'' bo taki mam w mieszkaniu czy lepiej na LCD od komputera: BenQ FP91GP 19'' ?

Jak gry na xbox wyglądają na tv ?

djkraszinio
komentarz
komentarz

rozumiem że ten TV to nie lcd tylko zwykły kineskopowy jeżeli to kineskowpowy to lepiej będzie sie gralo na monitorze a jeżeli to jakiś lcd hd ready to na tym właśnie telewizorze

Danci
komentarz
komentarz

Mam pytanie dotyczące Xboxa 360 Premium. Mój kolega był niedawno w sklepie i grał na xboxie 360 jakimś. Powiedział, że grafika jest straszna. Ja mam TV w domu 36" Full HD będę zmieniać na 52" Sony Bravia Full HD. Czy grafika będzie lepsza niż na kompie z mojej sygnatury?

Naxi
komentarz
komentarz

zalezy w jakich grach ;)

djkraszinio
komentarz
komentarz

właśnie tak jak pisze Naxi zależy w jakich grach ale np taki far cry 2 w full hd na 42 calach miażdzy grafikę z kompa na ultra high i do tego cały czas chodzi płynnie

Naxi
komentarz
komentarz

Zalety konsoli ;) nie trzeba sie przejmowac wymaganiami xD

BraYneX
komentarz
komentarz

a np na xbox`ie jak gram to moge roździałke i efekty ustawiać jak w kompie?

nie jestem znawcą konsol

lebron123
komentarz
komentarz

Co do grafiki na monitorze to nie jest tak kolorowo. Ostatnio jak bylem w Empiku to byla fifa 09 i zeby dobrze sie gralo to trzeba ze 2m stac od monitora 17'' :/ Z bliska to za bardzo rozmyty obraz. Lepiej na TV LCD :)

NowakoV
komentarz
komentarz
a np na xbox`ie jak gram to moge roździałke i efekty ustawiać jak w kompie?

nie jestem znawcą konsol

Rozdzielczość możesz zmienić w ustawieniach konsoli, gry nie.

A efekty po co? Po prostu zawsze grasz na maxymalnych.

  • 2 tygodnie później...
falcon1984
komentarz
komentarz

Zakup XBoxa360 Premium już niemal przesądzony jak tylko dostanę wypłatę za styczeń :D

Teraz mi powiedzcie jaki TV najlepiej by kupić do niego, kanapę mam około 2 metry od miejsca dla TV więc max 32'' byłyby chyba najlepsze, do tego oczywiście LCD i HD Ready. Cenowo około 1500-200zł...

Co polecicie ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.