x-kom hosting

Polecane karty dźwiękowe

MaTiX_lama
komentarz
komentarz

Wczoraj doszedł do mnie ASUS Xonar D2, zamówiony w poniedziałek na allegro i muszę powiedzieć, ze dźwięk jest po prostu powalający ;) Dużo lepszy niż na moim starym X-Fi eXtreme Music. Tylko jedna rzecz mi się nie za bardzo podoba w tym ASUSie. Chodzi o efekt kompresji dźwięku. Nieważne jak głośno ustawię nie da się go przesterować, bo po prostu głośniejsze fragmenty piosenek są przyciszane do bezpiecznego poziomu. I teraz mam pytanie, czy dało by się to wyłączyć?

konradstw
komentarz
komentarz

Witam! Mam 400zł i chcę wydać je na słuchawki i do tego dobrą kartę dźwiękową DO GIER !

Myślałem nad słuchawkami Creative fatal1ty i do tego jakaś dobra karta żebym mógł dobrze określić gdzie jest przeciwnik. Gram w gry typu CS, UT

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Polecam Asus Xonar DX. Jak masz złącze PCI-E na płycie głównej to bierz od razu. Sam ją mam i jest bdb

konradstw
komentarz
komentarz

mam AGP a ta karta będzie DOBRA do gier? Bo nie zależy mi na słuchaniu muzyki lecz tylko i wyłącznie do gier! A słuchawki?

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Jak masz AGP, to bardzo możliwe że nie masz złącza PCI-E x1. Jak nie możesz tej karty zamontować polecam Ci jeszcze X-Fi Xtreme Gamer

patryk999
komentarz
komentarz

Witam,

Mam głośniki creative t6100 i zintegrowaną karte na plycie MSI k8n neo4-f. Czy odczuje różnicę na karcie sound blaster 1934 sb0090 np. w winampie,w grach itp.?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Różnica na pewno będzie słyszalna ;)

Gość
komentarz
komentarz

Chcę kupić karte dźwiękową do gry w radiu. Mam około 60 zł na ten wydatek...

Myślę na czymś z serii sb live. Co myślicie o tej karcie?

Nie gram w jakimś super znanym radiu ale chcę żeby dzwięk był w miare czysty.

Prosze o porady.

Z góry dzięki :)

Kapiszon
komentarz
komentarz

Ta będzie dobra ;) Ja również gram w radiu ale mam model sb0060 i spisuje się naprawdę nieźle. Polecam ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.