x-kom hosting

Kingston HyperX DDR2 2x 1GB 800MHz CL4 SLI-Ready

kryniu501
utworzono
utworzono

Witam mam możliwość kupinia w dobrej cenie tych pamięci co o nich myslicie płytka bedzie do tego Asus P5Q Pro co oznacza to sli na tych pamieciach czy dopiero przy paltformie sli pokazują moc proszę o poradę

nitro07
komentarz
komentarz

SLI-Ready nie patrz na to to dzieło marketingowców

kryniu501
komentarz
komentarz

Hmm ok to co myslice dobre one sa czy szukac coś innego mogę je mieć za 80zł

Gość
komentarz
komentarz

Nie dość, że za certyfikat SLI (nic nie warty) trzeba dopłacić to jeszcze pamieci z tym certyfikatem robią na gorszych kościach...

Ebola
komentarz
komentarz

Normalne HyperX sa lepsze od HyperX SLI. SLI sa na gorysz kosciach robione i słabiej się kręcą.... (PS. Kolega wyzej wyprzedzil :P )

SLI Ready >> reklama nVidia aby zachecic do kupna tych pameici jak i w odwrotna strone, do kart nVidia osob ktore juz te pamieci posiadaja. Ramy nic specjalnego...

kryniu501
komentarz
komentarz

Aha to sobie dam siana z tym może wezmę Gell Ultra

Ebola
komentarz
komentarz

Geile tez nic specjalnego....

Lepiej wiac zwykle Kingston HyperX BEZ SLI, ewentualnie OCz Reaper, Platinum....w tych przedziałach cenowych to chyba najlepsze pamieci.

kryniu501
komentarz
komentarz

Ok dzieki za info szukam Ocz

Jokeer
komentarz
komentarz

Ja Ci polecę Kingstony HyperX-y 1066 ;)

Gość
komentarz
komentarz

Ja ci polecę OCZ Platinumy :) Wszyscy co je mają są zadowoleni ;) No i nieźle się kręcą, jak to OCZ :) Reapery też nie będą złe :D

Jokeer
komentarz
komentarz

No ja też jestem zadowolony ;)

Tylko chyba jednak teraz brałbym HyperX-y 1066 ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.