x-kom hosting

"Paktofonika - Przewodnik Krytyki Politycznej"

Lipton
utworzono
utworzono
Dramatyczna opowieść o najważniejszym zespole hip-hopowym w Polsce. Rozgrywająca się w Bogucicach i Mikołowie oraz w rzeczywistości medialnej historia Magika, Rahima i Fokusa, czyli trzech być może najbardziej charakterystycznych reprezentantów swojego pokolenia i czasów transformacji. Prawdziwych bohaterów naszych czasów.

Nieznane dotąd fakty, wydarzenia, anegdoty, interpretacje, które rzucają nowe światło na dzieje autorów kawałka „Jestem bogiem". Na kanwę fabularną składają się przede wszystkim ukazane z perspektywy Rahima oraz Fokusa dzieje życia i samobójczej śmierci Magika - najbardziej wyrazistej postaci polskiej kultury przełomu wieków.

Tom bogaty w materiał wizualny, którego do tej pory nie znali fani, m.in. skany zeszytów z tekstami Magika i Rahima, fotografie rodzinne, klatki z niepublikowanych filmów. Efekt kilku lat pracy faktograficznej i literackiej Macieja Pisuka.

Ktoś zamierza ją kupić, albo wypożyczyć i przeczytać ? W najbliższym czasie ją zamawiam, aż jestem ciekawy tej opowieści.

bush
komentarz
komentarz

Ja ja kupię :)

Podoba mi się.

viphouse
komentarz
komentarz

Od dzisiaj stałem się posiadaczem owej książki :) Jak narazie dużo o niej nie mogę powiedzieć , ponieważ przeczytałem ok 50 stron. Ku mojemu zaskoczeniu, książka napisana jest w formie scenariusza filmowego ;) Fajnie prezentują się skany i zdjęcia. Zapowiada się bardzo interesująca lektura ;)

Prezent od Fokusa ;)

gallery-71047658-500x500.jpg

Machej666
komentarz
komentarz

Podpis Fokusa :D szpan

Ja od kumpeli zamierzam pożyczyć i się doczekać nie mogę.

Duban
komentarz
komentarz

Ja mam już ją ok. 2 tyg. :P

Jest świetna i wszystkim ją polecam. Można w jeden wieczór(noc) przeczytać.

Ku mojemu zaskoczeniu, książka napisana jest w formie scenariusza filmowego
Bo miał to być scenariusz do filmu "Jesteś Bogiem" ;) We wstępie Pisuk pisze o tym co się działo jak chciał zrobić film.

Ogółem oczywiście 10/10 :D

Jest dużo fajnych momentów (bardzo ciekawych motywów) i można się pośmiać ale są też smutne momenty (szczeg. jeden :( )

Ale dowiedziałem się z tej książki tylko o kilku rzeczach, których nie wiedziałem. Myślałem, że będzie lepiej :P

viphouse
komentarz
komentarz
Podpis Fokusa :D szpan

Musiałem się pochwalić :lol2:

Bo miał to być scenariusz do filmu "Jesteś Bogiem" ;) We wstępie Pisuk pisze o tym co się działo jak chciał zrobić film.

Po przeczytaniu wstępu też się o tym dowiedziałem ;]

Duban
komentarz
komentarz
Musiałem się pochwalić laugh.gif
Ja nie mam :(

Ale miałem Fuksa, bo trafiłem na ost. egzemplarz w EMPiKu :D:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.