x-kom hosting

Ile maksymalnie powina wynosić temperatura płyty głównej?

Lewy12
utworzono
utworzono

U mnie wynosi około 50 stopni C

Zły dział, przenoszę.

/DoGeR

Liber
komentarz
komentarz

Po jakim czasie od włączenia kompa?

jak od razu to jest to niepokojące ale jak np po 2-3h to ok. 50 miesci sie w granicach bezpieczenstwa - 65to max

Lewy12
komentarz
komentarz

Po włączeniu kompa mam 45 po około 2 godzinach mam około 50 ,ale pózniej już nie rosnie.

Liber
komentarz
komentarz

No to git tyle mniej wiecej pwinno byc;) nie martw sie jak przekroczy granice bezpieczenstwa to komp Ci sie sam wylaczy

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A gdzie sprawdzasz temperaturę? W BIOSie? Jakimś programem?

Lewy12
komentarz
komentarz

Everestem

  • 4 miesiące później...
ptasior360
komentarz
komentarz

po podkręceniu karty i procka

Kirnin
komentarz
komentarz

Mi po 2-3 godzinnej grze w Everescie wykazuje mi 35-40 stopni.

  • 2 tygodnie później...
Lewy12
komentarz
komentarz
po podkręceniu karty i procka

Nie bez. Ale teraz jak zamontowałem 2 dodatkowe wentylatory w obudowie to jest git nie ma więcej niż 45 !!!

snip91
komentarz
komentarz

Mi komp chodzi ponad 3h i SpeedFan pokazuje, że płyta ma 34C :P

Nie mam żadnej dodatkowej wentylacji, tylko radiatorek na chipsecie i żadnych wentylatorów w obudowie :P

tazman
komentarz
komentarz

Ja na swojej w stanie spoczynku mam 28*Ca w stresie 35 - 38*C

arcix
komentarz
komentarz

Płyta główna pobiera około 45 W.Natomiast temperatura płyty głównej(chipset) może wahać sie pomiędzy 55-70 stopni celcjusza.Oczywiście czym mniej tym lepiej.70 stopni to jednak zdecydowanie za dużo i moze doprowadzic do restartów komputera a nawet awarii.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.