x-kom hosting

AMD czy Intel

tomek.b9
komentarz
komentarz

Weź e8400. Jest bardziej podatny na OC, ma więcej cache. Tylko troche drogo w tym twoim sklepie. Na agito.pl 614zł kosztuje ;)

PaQre
komentarz
komentarz

Co ty porównujesz.

AMD Athlon 6000+ jest porównywany z Intel Pentium DC E5200 ale ten po O/C znacznie go przebija.E8400 jest kilka półek wyżej.

Darius12
komentarz
komentarz

No i własnie dlatego się pytam bo nie mam o tym zielonego pojęcia :D A kupuje w tym sklepie bo jest w Częstochowie a ja mieszkam niedaleko .

tomek.b9
komentarz
komentarz
No i własnie dlatego się pytam bo nie mam o tym zielonego pojęcia :D A kupuje w tym sklepie bo jest w Częstochowie a ja mieszkam niedaleko .

Na twoim miejscu zamówiłbym przez internet, albo poszukał innych sklepów w Częstochowie, bo przepłacisz ok. 50zł, jak będziesz kupował w swoim sklepie <_<

komputerowiec?
komentarz
komentarz

sklepy internetowe są w pełni zaufane,tysiące ludzi kupuje i daje rade masz taka sama gwarancje jakw sklepie ktory masz w miescie jedyna roznica to cena ktora zwykle jest duzo wyzsza

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.