x-kom hosting

Jaki procek tak do 500zl max 600zl do gier

szoch
utworzono
utworzono

Witam niedługo (w lutym) chce sobie zakupić nowy procek do kompa do 500zl max 600zl .Procek przewaznie do gier. Ogólnie myśle o e8400 3ghz (chce zakupić wersje OEM bo juz mam Zalmana 9500 . Reszta mojego kompa:

Asus p5n-e sli

Karta : 8600gts 512mb (po procku bede na nowa karte zbierał)

Ram: 3gb

Zaislacz : Chieftec chieftec 450w 101a-405a (czy taki starczy do tego procka i w przyszłości na nową karte.

A i czy moje chlosdzenie Zalman 9500 bedzie do niego pasowac i bede mogl jescze na nim nowy procek podkrecic (chce zakupic wersje OEM)

Z góry dziękuje za pomoc

P.S Myślicie ze jest jakas szansa by np. e8400 jakos staniał jescze w lutym .

paterkuk14
komentarz
komentarz

Core 2 Quad polecam taki ;)

lebron123
komentarz
komentarz
Core 2 Quad polecam taki ;)

Stara technologia , lepiej wez e8400 i kręć jesli chodzi Ci o procek do gier.

Gość
komentarz
komentarz

Q6600 sie tez dobrze kreci i 3,5ghz zrobi, a 2 rdzenie dodatkowo są, co np w Crysis'ie czy GTAIV sie przyda

ps. skoro chcesz jeszcze zbierac na grafe to mozesz kupic E5200 ktory jest tez wydajny, i miec 300zl w kieszeni, dolozysz i bedziesz mial dobra karte graficzna

szoch
komentarz
komentarz

na razie mam procek e6300 2.25ghz wiec bez sensu chyba kupowac e5200.

Kurcze pomozcie wybrac. Poczekam az sie większa ilosc osob wypowie.

A z grafa moge poczekac bo na razie moja karta jest wystarczajaca do wszystkich gier oproch Gta IV

P.S A JAK myslicie czy z tym prockiem bedzie gta IV lepiej chodzic (znaczaca roznica) , a moj zalman 9500 moze byc do e8400 nawet zeby go podkrecic

PaQre
komentarz
komentarz

To weź E8400 bo słabszego procka nie opłaca się kupować.

szoch
komentarz
komentarz
To weź E8400 bo słabszego procka nie opłaca się kupować.

P.S A JAK myslicie czy z tym prockiem bedzie gta IV lepiej chodzic (znaczaca roznica) , a moj zalman 9500 moze byc do e8400 nawet zeby go podkrecic

PaQre
komentarz
komentarz

Jakiejś mega różnicy nie będzie w GTA 4 ale zawsze jakaś będzie.Zalman będzie dobry :P

Ebola
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/item519269885_e8400_core...l2_6mb_box.html

E8400 doskonale poradzi sobie ze wszystkimi grami. Co do Quada to ja bym sie wstrzymal.

Kolega kilka psotow wyzej napisal ze na Q6600 3.5 zrobisz. Co do tego to nie bylo by az takie proste....Quady jakos mistrzami OC nie są. Tym bardziej ze płyta te jakas swietna do OC nie jest.

falcon1984
komentarz
komentarz

Jakbyś kupił Quada i podkręcił go na 3GHz to GTA IV będzie o wiele lepiej śmigać niż na E8400

Ale z koli inne gry które tylko z 2 rdzeni korzystają będą chodzić gorzej na starszym technologicznie Quadzie

Jeśli zaś nie planujesz O/C to bierz zdecydowanie E8400

Sumarycznie ja bym brał E8400 bo Quad 6600 jest już dość stary i Intel już planuje przestać go produkować

Gość
komentarz
komentarz

Ja miałem E6300 i przecież to potęga :!: Teraz mam E2180 i bez 2 zdań gorszy procek. Ja bym podkręcił ostro tego E6300, bo wtedy we wszystkie gry da radę z palcem w organizmie, a za 500 PLN kupił 9600GT albo identyczną 8600GTS do SLi (Bo widzę ze masz odpowiednie mobo :P). Jeżeli taka opcja ci nie odpowiada to kup tego:

http://www.allegro.pl/item522146811_proces..._slapp_box.html

I kręć :D Seria E8xxx znakomicie się kręci więc ja bym go osobiście brał bądź licytował E8400 bez ceny minimalnej ;) Pozdro mam nadzieje ze pomogłem :D

szoch
komentarz
komentarz

a zasilacz o ktorym wczesniej wspomnialem bedzie dobry do e8400.

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym brał min 550W (Markowy oczywicha :D) do tego, na przyszłość będzie OK :)

szoch
komentarz
komentarz
Ja bym brał min 550W (Markowy oczywicha :D) do tego, na przyszłość będzie OK :)

a na tym moim nie da rady bo w kosztach nie przewidzialem nowego zasilacza ,a i czy pasta termoprzewodzaca jakas porzadna jest od razu w pudelku czy lepiej jakos inna odzielnie kupic.

PaQre
komentarz
komentarz

Taka sobie jest ta pasta.Ale wystarczy nawet do O/C

Kamix
komentarz
komentarz
Ja bym brał min 550W (Markowy oczywicha biggrin.gif) do tego, na przyszłość będzie OK smile.gif

Niewiem co wy macie jakąś manie zasilania, czy potrzebę wydania dużej kasy na za mocny zasilacz.

Do takiego zestawu i OC karty i procka starczy Ci pokojnie Chieftec 450W :)

Pozdrawiam.

szoch
komentarz
komentarz
Niewiem co wy macie jakąś manie zasilania, czy potrzebę wydania dużej kasy na za mocny zasilacz.

Do takiego zestawu i OC karty i procka starczy Ci pokojnie Chieftec 450W :)

Pozdrawiam.

a czy jak bede w przyszlosci zmienial karte na lepsza na razie mam 8600gts 512mb to ten zasilacz tez starczy czy bedzie potrzebny lepszy .Mowa tu juz o kartach takiego pokroju jak Radeon 4850HD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.