x-kom hosting

zawieszający się komputer

marekb5
utworzono
utworzono

zawieszajacy komp

mam problem z moim kompem chodzi o to ze czesto mi sie zawiesza tak ze nic nie moge zrobic.np. przy instalacji gry. aby coś zrobić musze go zrestartować. problem ten pojawia sie przy logowaniu windowsa, gdzie nic nie robię

Przemek
komentarz
komentarz

a jaki masz system ?

tazman
komentarz
komentarz

najlepiej zrobisz defragmentując dysk, potem zoptymalizuj pamięć wyczyść pliki cookies, tempy i rejestr. nadto wrzuć podsumowanie z everesta co do sprzętu

marekb5
komentarz
komentarz

ale jak sie optymalizuje pamiec,gdzie wysci sie pliki cookies,tempy i rejestr,bo mam jakis program do czyszczenia rejestru nazywa sie easyCleaner

tazman
komentarz
komentarz

ok dobrze pliki cookies w ustawieniach strony internetowej wyczyść pliki cookies i historię stron internetowych

marekb5
komentarz
komentarz

historie stron wyczyscilem ale mam problem z plikami cookies nie wiem gdzie sa i jak je usunac a jak przejsc do ustawien strony bo jak daje plik ustawienia str to to jest do drukowania . co zle robie napisz tazman

lub ty przemku

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.